Skocz do zawartości

Tłoczek do Sheaffer'a Targa


infidelity

Polecane posty

Mam mały problem z tłoczkiem do mojej Targi. Mam tą starą wersję która składa się z gumowego środka i metalowego "przycisku" do napełniania, ale prawdę mówiąc nie do końca ogarniam ten system i zawsze kończy się upapraniem pióra i mnie, a do tego trochę zajmuje napełnienie go do pełna.

Czy ktoś z Was sprawdzał czy "współczesny" tłoczek Sheaffer'a mieści się bez problemu do tego pióra? 

Pytam ponieważ wkłady tej firmy produkowane obecnie nie do końca się mieszczą :)

 

/edit: ale mnie nowa przeglądarka zrobiła w konia, zamiast polskich znaków wyszły krzaczki - w poście poprawiłam, ale w temacie chyba nie da rady...

Edytowano przez infidelity
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/edit: ale mnie nowa przeglÄdarka zrobiła w konia, zamiast polskich znaków wyszły krzaczki - w poście poprawiłam, ale w temacie chyba nie da rady...

 

To nie wina przegldarki a wina forum (serwera). Przy pisaniu wpisu (edycji) PHP (język, w którym jest napisane forum) wyrzuca błędy (jest to widoczne na górze ekranu). Mi też raz zamieniło na krzaczki. 

 

(A jak pokazuje poniższy screen i powyższy cytat - wanie zamieniło drugi raz):

 

y8ps.png
 
Edytowano przez Murio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje bez problemu. Ładuj śmiało :)

 

To wspaniała wiadomość, dzięki! W takim razie muszę się wybrać na zakupy zanim skończy się obecna zawartość tłoczka :D Przyzwyczaiłam się do tych "kręconych" w których widać ile atramentu zostało i ten gumowo-metalowy systematycznie doprowadza mnie do szału :P

 

Murio - dobrze wiedzieć, czyli treść postu trzeba na wszelki wypadek kopiować przed opublikowaniem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z tłoczkiem do mojej Targi. Mam tą starą wersję która składa się z gumowego środka i metalowego "przycisku" do napełniania, ale prawdę mówiąc nie do końca ogarniam ten system i zawsze kończy się upapraniem pióra i mnie, a do tego trochę zajmuje napełnienie go do pełna.

Czy ktoś z Was sprawdzał czy "współczesny" tłoczek Sheaffer'a mieści się bez problemu do tego pióra? 

Pytam ponieważ wkłady tej firmy produkowane obecnie nie do końca się mieszczą :)

 

/edit: ale mnie nowa przeglądarka zrobiła w konia, zamiast polskich znaków wyszły krzaczki - w poście poprawiłam, ale w temacie chyba nie da rady...

 

Targi to piękne pióra!

Edytowano przez jwrzask
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...