Skocz do zawartości

Dla kobiety, grawer, 100 zł


heldan

Polecane posty

Cześć,

 

szukam dobrej jakości pióra dla kobiety - 22 lata. Chciałbym umieścić na nim napis. Szukałem już trochę i mam takie typy: Waterman Graduate lub Allure, Sheaffer Javelin i Pilot 78g. Po tych propozycjach wiadomo czego mniej więcej oczekuję. Będę wdzięczny za każdy typ.

 

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciemno, sądzę że będzie jej się podobało eleganckie pióro. Na pewno stawia na wytrzymałość, a mnie zależało, żeby nie brzmiało na tandetne

Czyli raczej coś solidniejszego...

Nie jestem zbytnim specem, ale polecam po prostu jako kobieta pisząca piórami:

1) Klasycznie: Sheaffer's Prelude, całkiem przyjemne pióro + możliwość grawerowania, na srebrnym to by mogło całkiem dobrze wyglądać, tylko to raczej bliżej dwóch stów niż jednej.

 

SheafferPreludeBrushChromeGT.jpg

 

2) Ogólnie większość kobiet lubi bardziej szczupłe i lekkie pióra, więc może rozejrzyj się w tańszych Parkerach, a nóż widelec coś fajnego upolujesz? Ja osobiście poleciłabym CI na przykład Parkera Urbana, co prawda mało chude, ale bardzo kobiece pióro, nawet w kolorze. To już koło stówy + z tego co wiem możliwość grawerowania również.

 

23727422.jpg

 

3) Nie byłabym sobą, gdybym nie dodała oczywiście czegoś z Duke'ów. Tu pułap cenowy jest dużo niższy (np. Duke Elizabeth)

pioro-wieczne-duke-elisabeth-duke-961f.j

ale pióra też są dość sympatyczne... Co do grawerowania tutaj -  nie jestem pewna, musiałbyś się dopytać.

Zobacz na Duke'a Chast Lady (tylko to jest dość ryzykowne, bo nie wszystkim jest z takim kształtem korpusu pisać)...

 

4) Watermany to już trochę więcej hajsu... Może coś z Inxcromów, tam są ładne szczupłe, na przykład Saga? Ale to już tak zupełnie w ciemno rzucam, bo nie pisałam.

 

Pozdrawiam

Bosa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...