Skocz do zawartości

J. Herbin w Warszawie?


kebabożerca

Polecane posty

J. Herbin powinien być w Wariackich Papierach w Galerii Mokotów

A to nie ci sami od sklepu internetowego? Bo jeden z tych kolorów właśnie na www widziałem.

 

//EDIT

No, w końcu się załadowała stronka. Rzeczywiście Mokotów. Dziękuję.

Edytowano przez kebabożerca
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie strona Wariackich to dobry materiał na wykład, jak stworzyć sklep internetowy odstraszający klienta. Ale w stacjonarnym rzeczywiście jest sporo asortymentu dla dotkniętych piórozą, w tym kilka marek, których nie ma gdzie indziej lub które konkurencja próbuje nieudolnie podrabiać. Pewna duża sieć salonów medialnych, na przykład, lansuje od jakiegoś czasu pod własną marką chińskie odpowiedniki dość charakterystycznych produktów. Było nawet podobno spięcie o zastrzeżony wzór okładki notatnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asortyment jest fajny, ale drogi, ot notatniki Atoma, Rhodia, Leuchtturm1917, Moleskine w tym notatniki z serii Lego (fajne xD). Do tego portfele, stalówki maczanki, obsadki, pióra Lamy, filcaki, jakies magnesy na lodówkę, masa drobnicy na którą nie patrzę.

 

Co do strony... to jest, ale ich serwer nie wyrabia, nawet darmowe hostingi są szybsze, więc pewnie strona stoi na domowym komputerze:)

 

 

Skoro już mowa o Wariackich, to czy pojawiło się coś nowego ostatnimi czasy tam? Bo od grudnia nie zaglądałem.

Mam na myśli pióra/atramenty/notatniki:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do strony... to jest, ale ich serwer nie wyrabia, nawet darmowe hostingi są szybsze, więc pewnie strona stoi na domowym komputerze:)

 

Na kalkulatorze raczej. Pół dnia straciłem na jej przejrzenie. Muszę sobie dokupić przy okazji jakieś fajne papiery żeby mi atrament na nich wyglądał :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie ten Noodlers zapowiedziany przed świętami Bożego Narodzenia:) Przynajmniej nieoficjalna fama poszła, że będą.

Zapowiadali go przed końcem zeszłego roku, dzwoniłam w styczniu, powiedzieli, że pod koniec marca. Dzwoniłam ze dwa miesiące temu powiedzieli, że może kiedyś, ale nie wiadomo kiedy i czy w ogóle, że raczej mam się nie nastawiać na obecność Noodlersów w Wariackich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...