Jump to content

J. Herbin w Warszawie?


kebabożerca

Recommended Posts

Generalnie strona Wariackich to dobry materiał na wykład, jak stworzyć sklep internetowy odstraszający klienta. Ale w stacjonarnym rzeczywiście jest sporo asortymentu dla dotkniętych piórozą, w tym kilka marek, których nie ma gdzie indziej lub które konkurencja próbuje nieudolnie podrabiać. Pewna duża sieć salonów medialnych, na przykład, lansuje od jakiegoś czasu pod własną marką chińskie odpowiedniki dość charakterystycznych produktów. Było nawet podobno spięcie o zastrzeżony wzór okładki notatnika.

Link to comment
Share on other sites

Asortyment jest fajny, ale drogi, ot notatniki Atoma, Rhodia, Leuchtturm1917, Moleskine w tym notatniki z serii Lego (fajne xD). Do tego portfele, stalówki maczanki, obsadki, pióra Lamy, filcaki, jakies magnesy na lodówkę, masa drobnicy na którą nie patrzę.

 

Co do strony... to jest, ale ich serwer nie wyrabia, nawet darmowe hostingi są szybsze, więc pewnie strona stoi na domowym komputerze:)

 

 

Skoro już mowa o Wariackich, to czy pojawiło się coś nowego ostatnimi czasy tam? Bo od grudnia nie zaglądałem.

Mam na myśli pióra/atramenty/notatniki:)

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe gdzie ten Noodlers zapowiedziany przed świętami Bożego Narodzenia:) Przynajmniej nieoficjalna fama poszła, że będą.

Zapowiadali go przed końcem zeszłego roku, dzwoniłam w styczniu, powiedzieli, że pod koniec marca. Dzwoniłam ze dwa miesiące temu powiedzieli, że może kiedyś, ale nie wiadomo kiedy i czy w ogóle, że raczej mam się nie nastawiać na obecność Noodlersów w Wariackich.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...