Skocz do zawartości

ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...


rbit9n

Polecane posty

zaprezentuję dziś Państwu chińskie pióro, które właściwie nie wiem jakiej jest marki, ale niezmiennie mnie się podoba już od dwudziestu pięciu lat. samo pióro ma lat około czterdziestu prawdopodobnie i wcześniej należało do mojej matki. pióro niestety nie traktowane najłagodniej, zbiorniczek jest nieznacznie pęknięty, gumka zaczyna się lekko kleić (jak się wyprowadzałem z gniazda rodzinnego, zapomniałem go umyć), stalówka jest lekko rozjechana i straciła dawny blask, a co najlepsze, nie wiedzieć jakim cudem rurka w zbiorniczku jest ucięta, przez co atrament podczas pisania leje się tą rurką. rurkę na wymianę mam (rzecz jasna z połamanego herb'a), ale nie wiem jak potraktować stalówkę. za wszelkie sugestie z góry ładnie dziękuję. no! i gdyby ktoś z Was wiedział, co to w ogóle za pióro.

a teraz kilka zdjęć. przepraszam za jakość, ale robiłem syfrą, bo zależało mnie na czasie, no i nie chciało mnie się iść do samochodu po statyw, także tego...

P1060773.resized.JPG

P1060775.resized.JPG

P1060783.resized.JPG

P1060784.resized.JPG

P1060794.resized.JPG

P1060790.resized.JPG

P1060787.resized.JPG

P1060788.resized.JPG

P1060789.resized.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam łudząco podobne, albo takie samo pióro. w stanie NOS, więc mam do niego pudełko. pióro jest produkcji północnokoreańskiej i nazwa jakoś łączy się z legendą o rumaku/jednorożcu czy jakoś tak ;)

http://www.piorawiec...dpost__p__16320 tu są zdjęcia

dziwi mnie że piszesz o tym w momencie kiedy sytuacja międzynarodowa jest jaka jest. przypadek? nie sądzę! ;)

Edytowano przez Pilot Inspektor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam łudząco podobne, albo takie samo pióro. w stanie NOS, więc mam do niego pudełko. pióro jest produkcji północnokoreańskiej i nazwa jakoś łączy się z legendą o rumaku/jednorożcu czy jakoś tak ;)

http://www.piorawiec...dpost__p__16320 tu są zdjęcia

dziwi mnie że piszesz o tym w momencie kiedy sytuacja międzynarodowa jest jaka jest. przypadek? nie sądzę! ;)

zaiste! spasiba dobry człowieku!

wygląda to dokładnie identycznie. ale widzę pewne różnice. u mnie skuwka jest metalowa i na zakończeniu korpusu jest większy nit.

a że akurat teraz piszę? cicho! wróg nie śpi.

20070301_94900poster_01_61.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...