Skocz do zawartości

Trzy niebieskie ptaki


konis

Polecane posty

Ładna m 805 ale cała niebieska m 800 jeszcze ładniejsza.

Nie wiedziałem, że jest M800 cały niebieski. :mellow:

Wiem, że jest M800 w niebieskie paseczki z czarną skuwką i złotym wykończeniem.

M805 w niebieskie paseczki ze srebrnym wykończeniem, M805 taki, jaki kupiłem, czyli cały jednolicie niebieski.

Możesz wskazać źródło informacji o takim Pelikanie?

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te które wymieniłeś to są standardowo produkowane. Natomisat niebieska m M 800 była to edycja "limitowna" dla north German Bank, ruettinger-web.de podaje, że był ich 6920 sztuk i miały stalówki 14ct. Na penboard.de natomiast występują wersje zarówno z 18 i 14 k stalówką. Pióro poza kolorem wykończenia złotym akcentem i delikatnym napisaem na ringu skuwki nie różni sie od zwykłych M 800. Możlwe, że odcień niebieskiego jest inny niż w Twojej 805. zdjęce z penboard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Nic nie wiedziałem o takiej wersji. Człowiek całe życie się uczy.

Dzięki. :):thumbup:

Dogrzebałem się do informacji, że dla firmy Tiffany, Pelikan też wyprodukował limitowaną serię Suverana M800 w kolorach : czarnym i niebieskim.

c2788571da361a2f.jpg

3804d56adc931d98.jpg

Nie znalazłem w necie zdjęcia zakończenia skuwki tego pióra w wersji niebieskiej, ale podejrzewam, że pewnie było ono takie samo jak w wersji czarnej.

3a63530d9db5cb1a.jpg

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...