Skocz do zawartości

Pióro dla studenta


e-cma

Polecane posty

Trochę zmienił mi się priorytet - parker postanowił odmówić współpracy i pękł w tak nieprzyjemnym miejscu, że brudzi palce, więc potrzebne mi coś absolutnie na co dzień, stalówka może być na stałe, ale chciał bym by była cieńsza niż w parkerach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hemisphere dostaniesz za ok. 100 na Alle. W przypadku tego modelu, zdecydowanie odradzam wizyty w sklepach stacjonarnych, ze szczególnym uwzględnieniem Empiku (widziałem tam ostatnio Hemi za ponad 250 zł!!!!! :blink:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tańszych piór, to używam Watermana Graduate i do notatek na uczelni sprawdza się bardzo dobrze. Wygodne (gładko pisze, ciężar i rozmiar mi pasują), nie straszy wyglądem i gdyby (oby nie!) w ferworze walki coś mu się stało, to nie stracę kilkuset złotych.

Można je bez problemu kupić przez net za ok 60zł. Allure (to chyba praktycznie to samo, poza różnicą w kolorze?) widziałem aktualnie dostępne za 70-75zł. Nie wymieniam nazwy sklepu, bo w sumie nie wiem, jak to jest widziane na PWF :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup poczyniony, jestem szczęśliwym (lub nie, ale to się jeszcze okaże ;)) posiadaczem owego Watermana Allure, chromowanego, ze stalówką typu F. Kupiłem go za 75 złotych. Pierwsze wrażenia [okiem laika]? Pisze się nieźle, grubość linii porównywalna z moim pierwszym parkerem. Reszta wyjdzie w praniu.

Pozostaje jeszcze pytanie, czy dobór atramentu robi jakąś różnicę? (poza estetyczną)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup poczyniony, jestem szczęśliwym (lub nie, ale to się jeszcze okaże ;)) posiadaczem owego Watermana Allure, chromowanego, ze stalówką typu F. Kupiłem go za 75 złotych. Pierwsze wrażenia [okiem laika]? Pisze się nieźle, grubość linii porównywalna z moim pierwszym parkerem. Reszta wyjdzie w praniu.

Pozostaje jeszcze pytanie, czy dobór atramentu robi jakąś różnicę? (poza estetyczną)

Sorry, nie Allure, tylko Graduate.... Czym poza wykończeniem się różnią?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...