Skocz do zawartości

Atramenty Diamine


eltoro3

Polecane posty

Nie wiem, czy w dobrym dziale to piszę, jeśli nie to proszę o przeniesienie tematu do właściwego działu.

We wtorek wieczorem zamówiłem w www.diamineinks.co.uk 4 atramenty. Po opłaceniu transakcji przez PayPal otrzymałem informację na stronie sklepu, że dostanę potwierdzenie na maila.

"Thank for your order with Diamine Inks Ltd. We have sent an email confirmation to you, if you have not received this check your spam box. Please allow up to 1 hour for the email to arrive."

Niestety, do dziś taki mail do mnie nie dotarł. Czy jest to powód do zmartwienia i czy powinienem w tej sprawie u nich interweniować, czy raczej to nie jest problemem? Zapewne miał ktoś z Was do czynienia z tym sklepem. Jak to było w waszym przypadku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stacjonarnych nie widziałem, ale Abernato jest świetne, polecam: ekspresowa realizacja, przy zamówieniu powyżej pewnej kwoty (200 zł AFAIR) dostawa gratis, pancerne opakowanie. Kupowałem u nich dwa razy, żadnych problemów. Niewykluczone, że w Łodzi można ich odwiedzić i pooglądać towar, ale to już kwestia do ustalenia ze sklepem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stacjonarnych nie widziałem, ale Abernato jest świetne, polecam: ekspresowa realizacja, przy zamówieniu powyżej pewnej kwoty (200 zł AFAIR) dostawa gratis, pancerne opakowanie. Kupowałem u nich dwa razy, żadnych problemów. Niewykluczone, że w Łodzi można ich odwiedzić i pooglądać towar, ale to już kwestia do ustalenia ze sklepem.

Potwierdzam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...