Skocz do zawartości

Ktokolwiek wie lub widział


Polecane posty

Witam 

Czy ktoś rozpoznaje to pióro?

Z pewnością stare.
Nie jestem w stanie zidentyfikować.
Długość 142 mam
Długość bez skuwki 127 mam
Szerokość 13 mm
Waga 33 g
Korpus prawdopodobnie mosiądz i aluminium.

Kolor ciemny niebieski.
Jedyny napis to: EASY. 

IMG_20240417_121229.jpg

Edytowano przez Holly
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Upłynęło sporo czasu od publikacji tego postu i odzew jest praktycznie żadny. Można rozpoznać wiele piór po samym wyglądzie zewnętrznym ale to dotyczy znanych, popularnych, markowych piór. Jeżeli mamy "coś" nie sygnowane żadną marką, nie ma logotypu, tylko nic nie znaczący napis jak w tym przypadku to na podstawie jednego zdjęcia nie ma większej szansy na rozpoznanie co to za pióro. Tu potrzebna byłaby cała sesja zdjęciowa, foto każdego szczegółu, jak pióro wygląda po rozkręceniu, a najlepiej rozłożeniu. Tego typu zabiegi i tak nie gwarantują że takie pióro będzie poprawnie rozpoznane. Koleżanka sugerowała wyszukiwanie informacji na podstawie napisów na stalówce, w tym przypadku nie ma czym się sugerować bo z tego co można rozpoznać na stalówce prawdopodobnie widnieje napis Iridium Point, to żadna informacja.

Myślę że to chińskie pióro tzw.no name, z końca lat 90 do połowy 2000, wygląd sekcji, jej kształt kojarzę w takich piórach no name lub noszącymi oznaczenia typu B532 itp.

Edytowano przez Syrius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...