Skocz do zawartości

Co do piórnika?


Polecane posty

Panowie spokojnie. Nie chcę być powodem do przepychanki. Jednak mogę przejść do podsumowania. 

W pierwszej kolejności bardzo wam dziękuję za pomoc, ciepłe przyjęcie, zaangażowanie i zrozumienie sytuacji, w której jestem osadzony. Wasza wiedza jest ogromna. Poświęciliście mi też czas, który jest jedną z najcenniejszych rzeczy jakie człowiek dostaje od życia.

 

Stanęło na takim zestawie.

MB 146 Gold

GvFC Classic Grenadilla

Platinum Izumo Tamenuri Akatame

Oraz na długopisie 

Pelikan Classic K200 zielono-czarny.

Na sugestie i dodatkowe rady, jak zawsze jestem otwarty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg.mnie wszystkie pozycje które wymieniłeś kończą temat. Jeżeli podobają Ci się pióra, długopis nie widzę potrzeby komplikować sprawy. Mnie zainteresowała szczególnie pozycja Platinum, dla mnie to pióro awansuje na pierwszą pozycję, jest inne, mniej rozpoznawalne ale to moja subiektywna opinia bo preferuję rzeczy mniej znane, mniej rozpoznawalne, powtarzające się. Na drugim MB, to sprawdzona klasyka, GvFC jako trzecie pióro. Długopis Pelikana, kolejna klasyka. Dla mnie te propozycje uwzględniając potrzeby jak najbardziej na tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vegas409 napisał:

GvFC Classic Grenadilla

Platinum Izumo Tamenuri Akatame

Te dwa wydają się bardzo sympatyczne.

Nie kojarzyłem tego ostatniego - chcąc zobaczyć, trafiłem tu: https://sklep-scryba.pl/artykuly-pismienne/pioro-wieczne-platinum-izumo-tamenuri-akatame

A w opisie taki fragment "Szerokość stalówki: 2x F, 1x M".
Tam w pudełku będziesz miał zestaw 3 stalówek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 19.03.2024 o 19:34, vegas409 napisał:

 

 

20240319_135234.jpg

Ojej ojej...który rocznik? robiłeś/aś już recenzje tego pióra? odnośnie MB ja wczoraj swojego 149 zabrałem bez piórnika do plecaka i pisałem nim w pociągu i na mieście, w drodze. Nie wylał ani nawet ryska się nie zrobiła mimo że rzucałem plecakiem jak dzieciak z podstawówki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...