Skocz do zawartości

Witam Wszystkich


Krzychu

Polecane posty

Wprawdzie zapisałem się do forum kilka lat temu, to dopiero teraz włączyłem się i wysłałem pierwszy mój wpis kilka dni temu. Więc dzisiaj z "lekkim" poślizgiem witam Wszystkich. Cieszę się że znalazłem się wśród Was.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, nigdzie już nie będę chodzić🙂

Kiedyś myślałem że tu nic się nie dzieje, no i nie za bardzo było mi forum potrzebne - nie jestem kolekcjonerem, nie mam drogiego sprzętu. Tak myślałem. Aż ostatnio zmusił mnie do szukania pomocy mój Pelikan. @Klerk coś o tym wie😉

A teraz PWF nie pozwala mi iść spać😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o to chodzi... 

Ja na forum jestem już kilka lat. 

Piór mam jak na lekarstwo, bo może coś ok 20, a do kupy są może warte ok 1500 PLN i to chyba w moich marzeniach. 

I to jest jeszcze lepsze, bo... w żaden sposób nie opłaci się ich sprzedawać... Są i będą. 😃

Forum jednak samo w sobie jest genialne, bo jest dla każdego: dla tego co szuka drogich i unikatowych piór, które często nigdy nie zobaczą atramentu w swoich trzewiach, ale i dla takich jak ty czy ja, co piórami piszemy i nie mamy na ich zakup za dużo kasy.

Superowe jest to, że jak tu trochę czasu spędzisz to może się okazać, że ktoś z forum będzie chciał się pozbyć czego co tobie może spasować.. ja tak kupiłem kilka piór i zawsze z każdego byłem zadowolony. Tutaj nikt nikogo w tzw. "bambuko" nie robi... 

Zatem korzystaj, bo warto. 🙂

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Krzychu napisał:

A można pisać piórem już używanym?

 

To, jak piszemy wprawdzie zmienia geometrię ziarna i całej stalówki, ale to proces, który trwa lata. Stalówkę używaną można ustawić, ziarno (o ile nie jest mocno zdarte) skorygować do wymaganego kształtu. Oczywiście o ile jest taka potrzeba. Wszystko zależy od konkretnego przypadku. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...