Skocz do zawartości

Nowość! Świąteczne ATRAMENTY PIÓROMANIAKA


_Pióromaniak_

Polecane posty

Grudzień, więc pora na świąteczny Atrament Pióromaniaka. To nasza własna marka, dzięki której dostarczamy ciekawe propozycje atramentowe wytworzone samodzielnie lub we  współpracy z wybranymi manufakturami. Tegoroczna seria świąteczna to powrót do korzeni: współpraca PIÓROMANIAK x INKEBARA. Trzy kolory:

AtramentPioromaniakaPromo.thumb.png.11880b73965b707fe687a8b7bc8fddf6.png

MRÓZ to intensywny niebieski z rodziny prawdziwych niebieskich (true blue),  czyli bez cienia fioletu. Może swobodnie posłużyć nawet do podpisywania  formalnych dokumentów. Jeśli sięgnięcie po papiery wysokiej jakości  (Nolty, Tomoe River, Thin Paper w Jibun Techo) otrzymacie połysk. Na  chłonnych papierach intensywny niebieski.

mroz.jpg.6ae59926d35bd37dfb5d3d3ef314b621.jpg

KAKAO to kolor, który przypomni Ci o sentymentalnych chwilach. Nie do pomylenia z jakimkolwiek innym. Od beżu, przez odcienie ciepłej szarości.

kakao.png.3b4af139891642530fd034ea97190016.png

PŁOMYK to ciepła, żeby nie powiedzieć żarząca, czerwień. Usiądź przy  kominku, wyjmij swoje ulubione pióra i pisz. Kolor, który rozgrzewa serca.

plomyk.jpg.2475d0a31023eb40e9dd452c90fa4974.jpg

Wszystkie są łatwe do  zmycia, o dobrym przepływie, umiarkowanym czasie wysychania oraz dużym cieniowaniu.

Link do atramentów: tutaj.

Marcin

Edytowano przez _Pióromaniak_
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, filifionka napisał:

Za mna ten czerwony chodzi. Tylko jak pomysle co dostane jakby go kupic z wyslaniem do Krakowa, to mi sie zimno robi. Chocby nie wiem jak kochany sklep zabezpieczyl paczuszke do transportu, do mnie dojdzie mokra plama. Tak to jest, jak sie jest pechowcem. :gaah:

Na szczęście mamy Bezpieczne Paczki i ubezpieczenie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.12.2023 o 08:23, filifionka napisał:

Za mna ten czerwony chodzi. Tylko jak pomysle co dostane jakby go kupic z wyslaniem do Krakowa, to mi sie zimno robi. Chocby nie wiem jak kochany sklep zabezpieczyl paczuszke do transportu, do mnie dojdzie mokra plama. Tak to jest, jak sie jest pechowcem. :gaah:

Dzisiaj odebrałam rano z paczkomatu 3 atramenty, kompletnie nic się z nimi nie stało. Tragizujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...