Skocz do zawartości

Kalendarz dzienny A-5 Herlitz


Gość

Polecane posty

Potrzebuję Waszej porady. Czy ktoś miał / ma, lub wie jak się ten papier sprawuje w interakcji z atramentem? Sprzedawca zrobił dopisek: "nie przebija". Gramaturę toto ma = 80, ale na tym koniec informacji. Podam więcej parametrów pod spodem:

Kod producenta5901389588354
Producent: Herlitz
Rozmiar: A5
Kolor dominujący: odcienie zieleni
Kalendarz na rok: 2024
Układ kalendarza: dzienny
Wysokość produktu: 143 cm
Szerokość produktu: 203 cm
Język publikacji: polski
I takie jeszcze ciekawostki:

Kalendarz dzienny Szefa A5 2024

  • idealny do planowania i organizacji codziennych zadań
  • praktyczny i wygodny w użytkowaniu planer dzienny
  • elegancki ciemnozielony kolor, idealny dla profesjonalistów
  • doskonały dla liderów, menedżerów i osób ceniących planowanie
  • trwałe materiały i solidne wykonanie
  • 366 stron, w tym dużo miejsca na notatki
  • rozpiska godzinowa aż do 21
  • kalendarium w 4 jezykach: polskim, angielskim, niemieckim, ukraińskim
  • okładka z okleiny
  • mozliwość personalizacji okładki (grawer)
  • wysokiej jakości biały papier 80g - nie przebija!
  • format A5 (143x203 mm)
  • zakładka w formie eleganckiej tasiemnki 3mm
  • dostepny w trzech wariantach kolorystycznych
  • wyprodukowany w Polsce

KALENDARZ-DZIENNY-SZEFA-A5-C-ZIELEN-2024

KALENDARZ-DZIENNY-SZEFA-A5-C-ZIELEN-2024

 

Edytowano przez bosman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość changed the title to Kalendarz dzienny A-5 Herlitz

Ja miałem okazję te duże kalendarze A5 (od różnych wydawców) używać wielokrotnie, chociaż osobiście preferuję mniejsze. Przy gramaturze 80g to poprostu książki😲. Wszystkie są na dobrym papierze, atrament nie przebija ale widać wyraźny cień po drugiej stronie kartki. Jeden, jak pamiętam, był wyraźnie markowany Herlitz na stronach, cieńszy papier chyba 60g, przez to cały był zgrabniejszy, bardzo dobrej jakości, nie przebijał, ale cień wyraźny, po atramencie a nawet po długopisie i pisaku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/kalendarz-ksiazkowy-a5-moon-14359499969

Kupiłam ten, ale ma układ tydzień na jednej stronie - i to mi w pracy pasuje i wystarcza. Stalówka M i atrament Bałtyk póki co bez zarzutu, nie przebija, spróbuję wieczorem wrzucić zdjęcia.

Kalendarz nie jest gruby, mniej więcej jak zeszyt Oxford 96 kartek, ok. 1,5 cm grzbiet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybył do mnie ten Herlitz. Papier nie przebija. Nieco cieńszy niż Oxford 80g, ale za to nie tak śliski. Jednak kiedy piszę M-ką na drugiej stronie widoczne są słabe zarysy. Nie jest to przebijanie, a raczej prześwitywanie. Można zaakceptować. F-ki nie widać wcale. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu spędziłem w Carrefourze ze dwie godziny wybierając "najlepszy" planer i wybrałem http://artsezon.pl/581/B5_TYGODNIOWY_KROKODYLEK . Nie żałuję. Do pióra się nadaje - nie przebija ani nie rozlewa się nawet najmokrzejszy atrament, papier nie wchodzi między skrzydełka, gramatura i barwa w sam raz.  Tylko gumka do łapania długopisu mnie rozczarowała, bo się odkleiła przy współpracy z długopisem o elastycznej sekcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...