Skocz do zawartości

Pióro z targu staroci


Polecane posty

11 minut temu, Białek napisał:

Cześć.

Letnia pora, to duża ilość różnego rodzaju targów i bazarów ze starociami. Czy myślicie, że to dobre miejsce na kupno pióra? Czy raczej omijać z daleka i nie liczyć na okazję na jakiś rarytas? 

Zapytalam niedawno, mili Uzytkownicy mi wyjasnili, ze nalezy sie nie nastawiac. O, w tym temacie:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie gdzie nie ma jednoznacznej odpowiedzi - nawet można podejść do obszczymurka ze starym chłamem na miejskim bazarku. Duże imprezy z zadęciem są akurat najsłabsze do łowów. No cóż jeśli chodzi o łowy, to są różne sukcesy, ostatnio raczej nie pióra. Najlepszy deal jeśli chodzi o cenę to za 50pln zakup bardzo rzadkiego pióra w bardzo dobrym stanie na nadmorskiej promenadzie (estymacja ceny w USA na ponad 400$ ceny wywoławczej). Teraz "zmiękczamy" gościa na bazarze - chce 180pln (na początku 200), my chcemy dać 120pln - zobaczymy co z tego wyjdzie - na razie trwa to 3 miesiące. Na innym bazarze np. dwa Lamy AlStar za 10pln - wymagały tylko prostowania stalówek.

Edytowano przez Tyci
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę coś poradzić. Rozejrzyj się po sklepikach tzw "lumpex". Oprócz ciuchów są też takie które sprzedają na przykład meble czy szkło/porcelana/szwarc. W moim miasteczku jest taki sklepik. Trochę narzędzi, kubki, talerze. płyty...
Na cudawianki to bym nie liczył, ale upolowałem szkolne pióra senator, Heiko, a ostatnio lamy joy i atrament rotringa.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...