Skocz do zawartości

Znikniety atrament Hero


Adrian Marek

Polecane posty

Pare dni temu stwierdzilem, ze wroce do Hero Blue-Black - no i jakiez bylo moje zaskoczenie, gdy zobaczylem ponizszy obrazek, czyli w buteleczce, na dnie zostal jedynie slad po wyschnietej, popekanej atramentowej pystyni, a jakis rok temu bylo tam jeszcze ze 20 ml. 
W sumie odrobine zaskakujaca sytuacja, bo obok, w takich samych warunkach stal niebieski Hero, i tam raczej nic nie zniknelo - jeszcze nigdy czegos takiego nie widzialem 😉

atrament-wyschniety.jpg

Warstwa osadu na zdjeciu ma 1-3 mm - mysle, ze najpewniej odparowala sama woda, i zastanawiam sie, czy gdy doleje tam wody, to otrzymam atrament "z koncentratu" (cos jak sok jablkowy z koncentratu, czy mleko w proszku)?
Ktos z Was wykonywal moze tego typu ekwilibrystyke?

BTW, moze ktos z Was kojarzy, gdzie w W-wie mozna stacjonarnie kupic ten atrament? Kiedys byl dostepny w marketach Auchan, ale teraz jest wylacznie niebieski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja "odzyskałem" całkowicie wyschnięty nabój Waterman blue, poszło zadziwiająco sprawnie po dodaniu wody destylowanej, nie było widać różnicy. 

11 godzin temu, Adrian Marek napisał:

..moze ktos z Was kojarzy, gdzie w W-wie mozna stacjonarnie kupic ten atrament? Kiedys byl dostepny w marketach Auchan, ale teraz jest wylacznie niebieski.

Jeśli w Warszawie to oczywiście Pióromaniak,  ale jak kto ma daleko a blisko Auchan, to zajrzeć do innego, Auchan Aucha'nowi nierówny. Kto ma wszędzie daleko to internet i wszystko jedno :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...