Jump to content

Podróbki piór wiecznych Montblanc - apel do kupujących


ArielN

Recommended Posts

Drodzy Forumowicze,

Podróbki piór wiecznych Montblanc są swobodnie dostępne zarówno na rynku wtórnym, jak też pierwotnym. Z tego też powodu oraz w związku z częstymi zapytaniami o oryginalność piór Montblanc jakie dostaję za pośrednictwem maila i prywatnych wiadomości, apeluję, aby wszelkie wątpliwości związane z oryginalnością produktów tej marki opisywać na forum. Dzięki temu, wiele osób nie padnie ofiarą podmiotów pałających się piractwem markowym (mówiąc dosadniej: oszustów).

Dodatkowo, nie pozwólmy aby nieuczciwi sprzedawcy oszukiwali bez końca. Ostrzegajmy innych Forumowiczów i wpisujmy oszustów na czarną listę umieszczoną na PWF: Czarna lista: Nie polecamy na Allegro, eBay itp.

Link to comment
Share on other sites

To może jakiś dedykowany temat na pytania o podróbki, ew. poddział. Podczas gdy jest jeden temat to robi się w środku bałagan, w dziale można w tematach zostawić model, i w ten sposób potomni będą mogli porównać swój przyszły zakup, z piórem które zostało okrzyknięte podróbką:)

Link to comment
Share on other sites

To może jakiś dedykowany temat na pytania o podróbki, ew. poddział. Podczas gdy jest jeden temat to robi się w środku bałagan, w dziale można w tematach zostawić model, i w ten sposób potomni będą mogli porównać swój przyszły zakup, z piórem które zostało okrzyknięte podróbką :)

Drake29a,

W razie wątpliwości śmiało zakładaj nowy temat :)

Link to comment
Share on other sites

Drake29a,

W razie wątpliwości śmiało zakładaj nowy temat :)

Wiem że są 2 dedykowane, i nie boje się tam pytać, jednak rzecz w tym że jeśli stworzylibyśmy swojego rodzaju bazę, i wiedza była by uporządkowana, to za jakiś czas nowy użytkownik wchodzi na forum, szuka po modelu, i widzi na co zwrócić uwagę przy zakupie swojego MB.Nie sztuka zawsze polegać na starszych kolegach. Można powiedzieć że jest to trochę jak sytuacja z wędką i rybą, tylko, że tutaj nie unikniemy dawania czasem ryby :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...