Skocz do zawartości

Dziwny papier do drukarek - ssie atrament jak szalony (Steinbeis No.1)


NimnuL

Polecane posty

Trafił mi się - nie wiem skąd - taki papier do drukarek https://www.stp.de/en/products/steinbeis-printing-and-photocopying-papers/steinbeis-no1

Kolor beżowy, makulaturowy, szorstki. Ssie atrament z pióra jak lignina, przebija na drugą stronę. Pisze się po tym... ciekawie... stalówka grzęźnie, trzeba pisać szybko, w przeciwnym wypadku wpadnie do środka ;)

Wspominam o tym, jakby ktoś szukał czegoś takiego do eksperymentów - w sumie ołówkiem pisze się po tym bajecznie, długopisem nie gorzej. Pióro - jak widać poniżej. Może kogoś zainteresuje. Mogę się podzielić częścią, jak ktoś jest z Bydgoszczy. Wysłać też mogę, bo zdaje się jego dostępność w PL jest kiepska (ciekawe dlaczego :D

IMG-20221103-142657911.jpg

 

IMG-20221103-142731411.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie tak:  Dziwny papier do drukarek - ssie atrament jak szalony,    powinno być:  Dziwny papier do piór, do drukarek jak stworzony😀👍.   Przecież to papiery dedykowane do druku, szczególnie inkjet są specjalnie chłonne aby oddały kolory i szybko wysychały. Jeśli ekonomiczny papier do pisania piórem to trzeba szukać taki "śliski" do druku laserowego czarno-biały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...