Skocz do zawartości

Franklin-Christoph steel flex ef - zakup grupowy


tom_ek

Polecane posty

Czołem, czy ktoś z Was byłby chętny na zakup grupowy Franklin-Christoph? Warunek jest jeden - na kupnotrzeba być w każdej chwili gotowym. Rzecz w tym, że będę kupował stalówkę flex ef (w unicie Jowo, powinny pasować do wszystkiego, co ma taki unit), a one sprzedają się na pniu. Parę razy już przegapiłem okazję, zwlekając kilka dni z zamówieniem, poszczególne partie tych stalówek znikają w kilka dni. A zatem gdy tylko się pojawią, będę zamawiać i ewentualnych zainteresowanych prosiłbym o taką gotowość zakupową ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ta kieszonkowe 66, Iterum podobne zaś trochę do 45, które krótko miałem. Kusiło mnie 55, również Antique Glass & Black, ale ma tę samą wadę, co pozostałe wymienione tu modele - gwint u szczytu sekcji. Bardzo nisko trzymam pióro i taka sekcja jest dla mnie niewygodna, jak kamyk w bucie. Dlatego pozbyłem się 45, za to pojawił się u mnie model 20. Przewygodne pióro. Ze współczesnych pisadeł zostały u mnie tylko trzy, wśród nich Marietta właśnie (ale z indyjską blaszką). Na tyle ją lubię, że co jakiś czas nachodzi mnie, aby kupić jeszcze jedną Mariettę, w kolorze tygrysim. Ma tylko jedną wadę, skuwkę, która trzyma się na piórze chyba tylko siłą woli właściciela pióra...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...