Skocz do zawartości

Aurora BCC (Ottantotto 803)


Gość

Polecane posty

To na razie najwspanialsze pióro, jakie trzymałem w rękach. Piękno w połączeniu z doskonałym wykonaniem i niezawodnością to piorunujący eliksir miłosny. ;)

aurorabcc001n.jpg

aurorabcc002n.jpg

aurorabcc003n.jpg

aurorabcc004n.jpg

aurorabcc005n.jpg

aurorabcc008n.jpg

aurorabcc009n.jpg

aurorabcc011n.jpg

aurorabcc013n.jpg

Tak Aurora BCC jest podawana:

aurorabcc014.jpg

aurorabcc015.jpg

aurorabcc016.jpg

I jeszcze waga ciężka vs waga piórkowa (Parker Duofold Junior);)

aurorabcc016nfparker.jpg

aurorabcc017nfparker.jpg

I tekstu próbka:

aurorabccpismon.jpg

:)

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuwka dość dobrze znosi upływ czasu, choć na razie trudno się mądrzyć - to młode piórko. ;)

Najładniejsza w tym wszystkim jest stalówka Niestety nie mam teraz dostępu do macro, więc oddanie jej urody niezbyt się udało...:(

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Pomieszkałbyś w Radomiu, to byś nie psioczył na Lublin. :P

 

A, no tak, Aurora...

W tym modelu, oprócz zestawienia srebrnej skuwki z czarnym korpusem, strasznie podoba mi się klip. Taki mocno kojarzący się ze starymi, klasycznymi piórami. I z Namiki. :)

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej wersji wszystko jest idealne ;) skuwka jest idealna, generalnie w zestawieniu z MB 146 w podobnym wykończeniu jest dużo fajniejsza.

 

BTW: O Radomiu nic nie wiem (poza chytrą babą...) ale w Lublinie codziennie słyszę, że kogoś pobili, coś zdewastowali, kogoś okradli, a sam w ostatnim roku byłem świadkiem kilku napadów i to w ciągu dnia, w centrum miasta...także tego...strach niedługo będzie z domu wychodzić,czy nawet własnym autem jechać, bo na światłach ludziom kradną łańcuszki z szyi, torebki położone na siedzeniu pasażera czy komórki. Także bezczelność złodziei w tym mieście osiągnęła szczyt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

W rzeczy samej, pióro jest przecudne. Jestem szczęśliwym posiadaczem.

Jednak jak wyczytałem na starej wersji Forum (niestety post factum), koniecznie trzeba się ostrożnie obchodzić z tłokiem (delikatnie przekręcać i nie do końca), ponieważ to pióro ma tendencję do pękania poniżej górnego pierścienia w korpusie.

Wiem, co piszę, ponieważ niestety ale mi się to właśnie przydarzyło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...