Jump to content

RÓB ZDJĘCIA I ZGARNIAJ NAGRODY! - KONKURS


Recommended Posts

Rozpoczynamy nowy konkurs, który pozwoli spojrzeć na pióra wieczne w szerszym zakresie niż dotychczas. Zasady są bajecznie proste: zrób zdjęcia, zbierz najwięcej punktów i zdobądź nagrody

Regulamin konkursu

1. W konkursie może wziąć udział każdy Użytkownik PWF z wyłączeniem administratorów.

2. W ramach konkursu użytkownicy publikują zdjęcia piór wiecznych w dziale Galeria, w formie tematu zawierającego w tytule markę i model pióra wiecznego w języku polskim (np. Pelikan M800). Jeżeli nazwa zwyczajowa pióra występuje w języku angielskim, może być użyty język angielski.

3. Zdjęcia publikowane przez użytkowników podlegają punktacji zgodnie z zasadami punktacji. Użytkownik, który zgromadzi największą liczbę punktów do czasu zakończenia konkursu, zostaje zwycięzcą konkursu.

4. Zdjęcia publikowane przez użytkowników muszą spełniać następujące warunki:

- muszą być wykonane w rozdzielczości co najmniej 640x480 pikseli

- muszą być wystarczającej jakości, aby przeciętny użytkownik mógł uznać je za zdjęcie dobrej jakości wizualnej (ostrość zdjęcia)

- zdjęcia dołączane w ramach recenzji mogą być zdjęciami już publikowanymi,

- publikowane tematy i zdjęcia nie mogą zawierać treści reklamowych, zaproszeń na zewnętrzne serwisy/portale/wortale/fora (dotyczy to zarówno treści jak i zdjęć).

5. Uczestnicy konkursu decydując się na zamieszczenie prac wyrażają zgodę na ich wykorzystanie zgodnie z regulaminem PWF.

6. Administracja ma prawo przyznać wyróżnienie autorom zdjęć, które wyróżniają się walorami artystycznymi.

RANKING KONKURSOWY (dzienna aktualizacja)

Nagrody? Oczywiście pióra wieczne. Nagrody ufundowała administracja oraz producent piór wiecznych Renoird (www.renoird.pl).

Konkurs rozpoczyna się od 5.05.2012 r. i potrwa 5 tygodni. Ostatni dzień publikacji zdjęć to 10.06.2012 r. Zamknięcie rankingu nastąpi w nocy z 10.06 na 11.06 o godz. 00:00.

Link to comment
Share on other sites

Licza sie takze zdjecia opublikowane w konkursie pioro i atrament?

a ile opublikowałes? ;)

czy zwyczajową nazwą WM jest przedmodzie czy preface

bo się nie umiem zdecydować :)

co wcale nie oznacza, że zamierzam zająć wysokopunktowane miejsce :D

zwycięzca może być tylko jeden :lol:

Edited by vit
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Którzy mają dużo piór (chociaż lepiej od razu dużo dużo dużo dużo... dużo), opiórzonych znajomych pozwalających robić zdjęcia, zaprzyjaźniony sklep albo... mają jedno pióro, za to pomysły na milion ciekawych galerii. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
 Share

×
×
  • Create New...