Skocz do zawartości

Hero 8012


Polecane posty

Pióro za 10zł. Myślałem, że to jakiś paździerz straszny, ale jednak nie. Bardzo nie. Ma swoją masę, bez skuwki jest bardzo dobrze wyważone. Pisze miękko, bardzo przyjemnie, bardzo blisko Jinhao 992. Stalówka w kierunku grubszej niż cieńszej (może M?). Nic nie przerywa. W środku tłoczek. 

Z wad.

  • Na dzień dobry: zdjęcie skuwki wymaga użycia dużej siły. Bardzo dużej. Jedną ręką się nie da. Dwoma z trudnościami. Może się wyrobi.
  • Ze skuwką założoną na tył pióra nie da się pisać
  • Czerwony i złoty lakier wyglądają jakby miały odpaść. Zresztą na zdjęciach z aukcji na której kupowałem wyraźnie widać jak lakier odchodzi.
  • Rowki na sekcji lekko gniotą

Myślę, że mimo powyższych, warto. Choćby ze względu na pracę stalówki.

(Coś nie mogę zdjęcia wrzucić...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzetelnie. krótko i zwięźle opisane. Co do samego pióra... Hmmm... Chyba chciałbym go mieć, bo po prostu wygląda zupełnie inaczej. Jest takie... "chińskie". Jak papierowe lampiony. I ma przez to swój urok. Innymi słowy, jest tak brzydkie, że aż piękne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety - o ile jakość stalówek ostatnimi czasy poszedł w chińczykach do góry, to nadal mankamentem pozostaje dość częsty problem ze zdejmowaniem i nakładaniem skuwki - zbyt ciężko to chodzi. Niestety raczej też się nie wyrabia. Jeśli ktoś miałby jakiś patent, jak można to zneutralizować - proszę o poradę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...