Skocz do zawartości

Somi

Użytkownicy
 • Ilość treści

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

1 obserwujący

O Somi

 • Ranga
  XXF

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Zainteresowania
  Moimi zainteresowaniami nie wypada się chwalić.

Ostatnio na profilu byli

29 wyświetleń profilu
 1. Pablo, witaj na forum. Twoja obecność, wiedza i doświadczenie z pewnością będą nieocenione, życzę nam wszystkim częstego udzielania się przez Ciebie i wielu postów Twego autorstwa!
 2. Ostroszyc, sam jestem tu nowy, życzę Ci tak samo pasjonującej lektury jak moja dotychczasowa, zaś nam wszystkim porywających i inspirujących konwersacji! Witaj na pokładzie!
 3. Dzięki Klerk! Oj nie skończy, nie skończy... Właśnie doszedłem do wniosku, że zamiast kupować stub 1.1 do AL Sporta (moja oczekiwana docelowa konfiguracja) to kupię dodatkowo Classic wyposażony domyślnie w 1.1, stalówki wymienię, a obecna nie będzie się marnować... I tak właśnie zaczyna się kombinować i wpada w nowe uzależnienia.
 4. Dziękuję Wam za miłe powitanie i chylę czoła przed ogromem piśmienniczej wiedzy zgromadzonej w wątkach forum. 🙂 tom_ek: fakt, zaproponowane przez Ciebie spełniają kryteria splendiżu, choć wiesz, jestem minimalistą... Jak mawiał bohater jednego z filmów "złote, a skromne.". 😉 Ann_gd: dziękuję! Dojdzie i do tego. Widok otwieranej walizeczki z piórem musi rzeczywiście wywrzeć na widzu wrażenie - szczególnie jeśli wraz ze skromnym piórkiem znajdzie się w niej jeszcze kilka innych drobiazgów pomocnych w negocjacjach. Kaweco zdaje się spełniać zakładane cele: przykuwa wzrok, metaliczn
 5. Moi drodzy, nadszedł czas abym i ja zarejestrował się na Waszym szacownym forum. Przez kilka lat przełomu dzieciństwa i wczesnej młodości nie znosiłem wiecznych piór, utożsamianych z ówcześnie posiadanym przeze mnie Hero - idealnym modelem aby zniechęcić młodego człowieka do sięgania po te przybory piśmiennicze. Wprawdzie w liceum, pragnąc dodać sobie w klasie nieco klasy, nabyłem jakiegoś (?) Parkera w osiedlowej wypożyczalni kaset wideo (tak, takie były czasy!), ale okazał się on równie fatalny jak jego poprzednik: kleksił niemożebnie, drapał papier, przerywał - jednym słowem: nie
×
×
 • Utwórz nowe...