Skocz do zawartości

BURMA ROAD BROWN - Noodler's


visvamitra

BURMA ROAD BROWN  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się ten atrament?



Polecane posty

Kasiasemba i Mac.Kozinsky podjęli się karkołomnego przedsięwzięcia zalania ziemi polskiej Noodlersami. Wielki respekt dla Kasi za negocjowanie warunków i koordynację zamówienia grupowego

 

Postaram się powrzucać przed 6.09.2014 recenzje albo przynajmniej jakieś skany Noodlersów, które uciułałem w postaci flaszek lub próbek. Nie obiecuję, że się uda, ale spróbuję. Będę bazował na starych tekstach i starych skanach/zdjęciach. Z różnych powodów zacząłem kiedyś pisać recenzje, później ich nie kończyłem i mam na imageshacku jedynie fragmenty, w niektórych wypadkach tylko jedno zdjęcie. Mimo to powrzucam je. Może pomogą komuś w wyborze przy zamówieniu grupowym?

 

Zachęcam również inne osoby, które maja na stanie atramenty Noodler's do wrzucenia choćby zdjęcia ze smartfonu z plamą koloru i jakąś opinią na temat inkaustu. 

 

Burma Road Brown to ciekawy kolor, bardziej zielony/khaki niż brązowy, ale ten temat poruszony juz ostał w recenzji rbit9n-a.

 

Atrament rozbryzgany na tanim papierze ksero

 

 

efixJq.jpg

 

 

INFORMACJE / PARAMETRY

 

Producent: Noodler's

Kolor: Burma Road Brown

Opakowanie: kałamarz o objętości 90 ml

Cena: 12,5 $ + koszty przesyłki

 

Nasycenie: całkiem, całkiem

Przepływ: dobry w Pilocie 78 G z blaszką B, w innych piórach nie próbowałem

Cieniowanie: jest

Jakość linii: dobra

Osadzanie się na stalówce: minimalnie

Wpełzanie na stalówkę: nie zauważyłem 

Rozruch: szybki w Pilocie 78G z blaszką B, rbt9n zauważył, że z jego mąblą Burma Road się nie dogaduje

 

Wysychanie: OK 

 

FnTDr5.jpg

 

 

 

 

MOJA OCENA: Ciekawy

 

ZDJĘCIA OPAKOWANIA:

 

zmf3gM.jpg

 

 

 

 

 

KALENDARZ

EwauQP.jpg

 

 

 

RHODIA

 

rKHSXY.jpg

 

 

qkbIKR.jpg

 

 

QgvaSW.jpg

 

 

dcjOUO.jpg

 

eZ7YxM.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Restoration

 mi podobaja sie etykietki, przynajmniej maja jakies obrazki, a nie mazy kolorow czy kolor ktory nijak ma sie do koloru w butelce. ten zlozony kolor jak dla mnie to nudny siwy (sic!) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...