Skocz do zawartości

Dzień dobry Forumowicze czyli spóźnione powitanie


hatszepsut01

Polecane posty

Dzień dobry Forumowicze,

postanowiłam wreszcie po pół roku od założenia konta przedstawić się.  Mam na imię Anna Maria i jestem postrzegana jako dość specyficzna osoba przez moje otoczenie. Jednym z powodów jest pisanie piórem, a w tej materii jestem uparta. Od czasów podstawówki pisze piórem (albo szukam idealnego długopisu, który nie oszukujmy się nie istnieje, za to idealne pióro - oj tak). Pierwsze dwa pióra nabyte z tego co pamiętam zostały w tesco... i niestety plastik dał o sobie znać - pióra pękały, a ja wróciłam do długopisów. Pierwszego dnia liceum, mijając księgarnię stwierdziłam, że podejście do piór można powtórzyć i nabyłam Zenith i pisałam nim, aż padł-  tzn pokruszył się tak, że nie było co ratować. Rodzice postanowili kupić mi pióro na gwiazdkę. Prezent absolutnie idealny - tylko, że był to Parker IM - źródło mojej niekończącej się frustracji. Bywał na gwarancji, wymieniany, czyszczony itd. To była istna katastrofa ale uparcie nim pisałam. Gdy w ciągu tygodnia atrament w naboju wyparował stwierdziłam że mam dość pisania piórem. Tym konkretnym a nie ogólnie. Zatem zaczęłam poszukiwania 10 maja i trafiłam tu. Wielka skarbnica wiedzy o piórach, jaką jest to forum, pozwoliła mi kupić Watermana Hemisphere, Lamy: Dark Lilac, Vista, LX (które trafi do mojego kuzyna z okazji 18-nastki), Baoer i Cross Beverly. Głód piór został rozbudzony i teraz jestem nie do powstrzymania (w zasadzie jedynie mój budżet ma taką moc, jednak tylko na chwilę). Teraz marzą mi się TWSBI, Platinum 3776 i Pelikan M200.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stig Eldermar Najnonwszy nabytek i od razu skradł serce to Pelikan M200 (smoky quartz). Do tego stopnia, że na allegro skusiłam się na licytację tego modelu w wariancie black (i wygrałam). Uwielbiam lekkie pióra i wcale nie przeszkadza mi szum stalówki, oj nie. Wcześniej Waterman Hemisphere było moim ulubionym na równi z Lamy Safari (dark lilac) z stub. 1.1.   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...