Skocz do zawartości

Notatnik na zapiski


szalasnikov

Polecane posty

Napisz coś więcej o oczekiwaniach: format, grubość, linie/kratka/kropki/czysty, format (zeszytowy, otwierany do góry, bindowany itd.), odcień papieru?

Do 50 złotych z małym notatnikiem (zależy, co rozumiesz przez mały, rzecz jasna), można poszaleć.;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli coś małego, to rozumiem A6? A czym piszesz? Notes ma być grubszy czy cieńszy? W twardej oprawie czy w miękkiej? Jeśli coś naprawdę małego, to bardzo fajny jest My.book Flex (Herlitz). Mieści się w kieszeni, ma papier bardzo przyjazny wiecznym piórom (testowałam) oraz można w nim wymieniać wkłady po zapisaniu (wkłady są na gumkę). Okładka elastyczna, ale dobrze chroni zawartość.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
1 godzinę temu, zara99 napisał:

 ładne okładki, podobają mi się, sam wykonujesz wkłady i czy tam był też kalendarz? tak z ciekawości pytam.

Robię sam. Zaczęło się od tego, że chciałem sobie sprawić notes ale jakoś nie mogłem nic znaleźć i postanowiłem zrobić sam...No i tak już od pewnego czasu robię takie okładki z notesami, niekiedy dla znajomych, niekiedy sprzedaję przez internet. Nie jest to produkcja masowa więc nie mam ich cały czas dostępnych. Stronę podałem czysto informacyjnie aby było można zobaczyć i ewentualnie napisać jeżeli ktoś chciałby się czegoś więcej dowiedzieć.

W tych wkładach akurat jest kalendarz na wewnętrznej stronie okładki notesu z liniami. Czysty jest bez kalendarza.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...