Jump to content

LukeSw

Użytkownicy
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

About LukeSw

 • Rank
  XXF
 1. Diamine Autumn Oak

  Podobny też trochę do KWZ El Dorado
 2. KWZ Ink - Spacer nad Wisłą

  W sumie wygląda jak bardziej turkusowo-niebieska wersja J. Herbin Emerald of Chivor, co bardzo mi się podoba (OT/BTW. edycja poprzedniego postu po jakimś czasie wygasa?)
 3. KWZ Ink - Spacer nad Wisłą

  W końcu przyszedł „spacer…” i jest rzeczywiście taki jak na zdjęciach z tego wątku (przynajmniej w standardowym świetle sztucznym) Wygląda świetnie!
 4. Kwz Ink - Wspomnienie Znad Bałtyku

  !! Jak on się nazywał? I czy będzie kiedyś znów dostępny? (wybaczcie za OT)
 5. KWZ Ink - Spacer nad Wisłą

  Ehh… Ciekawość wygrała… teraz muszę tylko czekać na nową dostawę
 6. KWZ Ink - Spacer nad Wisłą

  @Nicponka Na Rhodii, Oxfordzie (tym 'optik paper') i czasem Tomoe River. @ArielN Faktycznie, a ja nawet tego opisu nie przeczytałem
 7. KWZ Ink - Spacer nad Wisłą

  @Nicponka No to prawda, rodzaj papieru i światła ma znaczenie… dlatego uważam, że na zdjęciu balans bieli powinien być zawsze ustawiony tak, żeby kolor pokazać najbardziej wiarygodnie, czyli tak jak będzie wyglądał w świetle dziennym/białym (neutralnym). Osobiście nie chciałbym kupować kota w worku, bo zależy mi, żeby w świetle dziennym nie było widocznej zieleni (w ciepłym to wiadomo, że może się pojawić). A teraz po prostu nie wiem, czego mogę się spodziewać po zakupie Różnice w obu zdjęciach są dość duże (przynajmniej na moje oko). W recenzji rzeczywiście jest to kolor niebiesko-turkusowy wpadający w zieleń, natomiast na zdjęciu KWZ jest to turkusowo-niebieski wpadający momentami wręcz w fiolet, a zieleni nie widać ani-ani — i takiego atramentu właśnie szukam
 8. KWZ Ink - Spacer nad Wisłą

  Dziwne! Patrząc na zdjęcia zrobione przez KWZ, ten atrament wygląda zupełnie inaczej tutaj: https://www.instagram.com/p/Bbhnk16jXyE/?taken-by=kwz.ink Bardziej przypomina wspomnienie znad Bałtyku: https://www.instagram.com/p/Bbe1cQvDk2p/?taken-by=kwz.ink Wiadomo skąd może wynikać aż tak duża różnica w kolorze?
 9. Zapach KWZ Old Gold

  Wcześniejsze wersje atramentów miały rzeczywiście bardziej „apteczny” zapach, ale po drobnej zmianie, wszystkie mają bardziej słodkawy. Potwierdziłem to u samego źródła Osobiście mogę potwierdzić, że nowa wersja miodowego, galusowego czerwonego i galusowego złotego mają podobnie słodkawe zapachy. Na pewno wszystkie wyprodukowane w bieżącym roku nie będą pachniały „apteką”.
×