Szymon

Użytkownicy
 • Content count

  263
 • Joined

 • Last visited

About Szymon

 • Rank
  F

Profile Information

 • Płeć
  Male

Recent Profile Visitors

197 profile views
 1. To zapowiada się ciekawa prezentacja.
 2. Powrót do podstawówki
 3. @Paulo Nie zdarzyło mi się pobrudzić atramentem przy normalnym pisaniu.
 4. Jeśli chodzi o hostingi do zdjeć to polecam photobucket. Dla mnie wszystkie fotosiki i inne to jakies wątpliwie działąjące badziewia są. Kiedyś jeszcze niezły był imageshack, ale teraz nie korzystam wiec nie wiem.
 5. Ja przeważnie noszę ze sobą 2-3 pióra.
 6. Może jakaś opcja pośrednia. Lamy Studio ze stalówką Stub 1.1? Budżet niższy, pióro zrobione całkiem ok i da się czasami wyrwać za cenę niższą niż sklepowa na aukcjach. Całkiem przyjemne pióro.
 7. Tu bym się zgodził. Najlepiej zacząć od chińczyków czy też poszperać po aukcjach bo da się wyrwać fajne pióra za pieniądze bardzo rozsądne (wiem co mówię )
 8. Ja dziś pisalem Lamą studyjną
 9. Odgrzebię temat. Okazuje się, że pióro które ostatnio znalazłem w domu (pióro po dziadku) to Golden Star 705 (a przynajmniej tak mówią wszystkie oznaczenia na piórze). NA zdjęciu to pióro na dole: Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś więcej na temat tego modelu?
 10. @Kleks Ja na razie poziom szczęścia piórowego nasyciłem sobie ostatnim zakupem Pilota Nawet ostatnio przestałem aukcje przeglądać
 11. @Kleks Gratuluję zakupu. Bardzo podoba mi się to pióro i myślę, że Carene też kiedyś zagości u mnie.
 12. Wrażenia z pisania świetne. Bardzo przyjemnie sunie po papierze. Stalowka siła rzczy dość twarda ale pisze się bardzo komfortowo. Jestem zadowolony pod każdym względem z tego zakupu.
 13. Zgodnie z zapowiedziami.