Skocz do zawartości

Jaki kolor atramentu bedzie pasowal do Duke'a Snake Skin?


Cement

Polecane posty

W nastepnym tygodniu przyjdzie do mnie pioro z tematu. Wyglada ono tak:

m.allegro.pl/przedmiot,zdjecie,pioro-wieczne-duke-snake-skora-weza,2226443353,1.html

Dosyc wyrozniajace sie pioro(jak na szkole). Chcialbym dobrac do niego rownie interesujacy atrament. Powinien byc wyrozniajacy sie, ale tez elegancki, aby nauczyciele sie nie czepiali. W domu mam czarny i niebieski.

Myslalem o Watermanie Havana. To piekny brazowy kolor. Jak myslicie: Bedzie dobry?

Oczywiscie jestem otwarty na Wasze propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś o niebiesko-czarnym? Na pierwszy rzut oka wygląda pospolicie, ale np parker nie produkuje wkładów do długopisów / piór kulkowych w tym kolorze. Do tego zwykle zapewnia dość wyraźne "cieniowanie".

A przede wszystkim jest bezpieczny. Nikt nie powinien się do tego przyczepić (a zwykle przyczepia się taki od najmniej ważnego przedmiotu ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Blue-black nie wiem. Miałem pelikana i byłem zadowolony ;) w tym momencie nie mam takiego koloru z żadnej firmy. Nie jestem ekspertem od atramentów, ale zielony Pelikan dla mnie jest raczej średni (w sensie - nie ciemny, ani nie jasny, po prostu średni ;). co do jakości - nie mam zastrzeżeń, znacznie lepszy niż np zielony parker). Pelikan brązowy - jest raczej jasny ale masz recenzję tego atramentu na foum.

Popatrz może tu żeby wyrobić sobie jakieś zdanie o kolorach. (nie muszę dodawać ze większość z tych atramentów jest słabo dostępna/droga w Polsce. W praktyce, wybieraj z Parkerów, Watermanów (wszystkie 3 są w miarę dostępne i przystępne cenowo). Pelikan ma tą zaletę że jest w mniejszych butelkach (możesz sobie wypróbować kila kolorów zamiast jednego)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...