Jump to content

Jaki kolor atramentu bedzie pasowal do Duke'a Snake Skin?

Cement
 Share

Recommended Posts

W nastepnym tygodniu przyjdzie do mnie pioro z tematu. Wyglada ono tak:

m.allegro.pl/przedmiot,zdjecie,pioro-wieczne-duke-snake-skora-weza,2226443353,1.html

Dosyc wyrozniajace sie pioro(jak na szkole). Chcialbym dobrac do niego rownie interesujacy atrament. Powinien byc wyrozniajacy sie, ale tez elegancki, aby nauczyciele sie nie czepiali. W domu mam czarny i niebieski.

Myslalem o Watermanie Havana. To piekny brazowy kolor. Jak myslicie: Bedzie dobry?

Oczywiscie jestem otwarty na Wasze propozycje.

Myślałeś o niebiesko-czarnym? Na pierwszy rzut oka wygląda pospolicie, ale np parker nie produkuje wkładów do długopisów / piór kulkowych w tym kolorze. Do tego zwykle zapewnia dość wyraźne "cieniowanie".

A przede wszystkim jest bezpieczny. Nikt nie powinien się do tego przyczepić (a zwykle przyczepia się taki od najmniej ważnego przedmiotu ;))

Co do Blue-black nie wiem. Miałem pelikana i byłem zadowolony ;) w tym momencie nie mam takiego koloru z żadnej firmy. Nie jestem ekspertem od atramentów, ale zielony Pelikan dla mnie jest raczej średni (w sensie - nie ciemny, ani nie jasny, po prostu średni ;). co do jakości - nie mam zastrzeżeń, znacznie lepszy niż np zielony parker). Pelikan brązowy - jest raczej jasny ale masz recenzję tego atramentu na foum.

Popatrz może tu żeby wyrobić sobie jakieś zdanie o kolorach. (nie muszę dodawać ze większość z tych atramentów jest słabo dostępna/droga w Polsce. W praktyce, wybieraj z Parkerów, Watermanów (wszystkie 3 są w miarę dostępne i przystępne cenowo). Pelikan ma tą zaletę że jest w mniejszych butelkach (możesz sobie wypróbować kila kolorów zamiast jednego)