Skocz do zawartości

Kilka pytan.


Cement

Polecane posty

Na wstepie przepraszam, ze tyle pisze, ale mam pelno pytan, wiec prosze o wyrozumialosc.

1. Jakie piora wieczne sa typowo mlodziezowe i wyrozniajace sie? Jestem w 2 gim. Jeszcze nie zamowilem Duke'a Snake Skin, wiec jestem otwarty na propozycje do tych denerwujacych 70 zl.

2. Czy w Gdansku i okolicach sa jakies dobre sklepy z piorami?

Nie pytalbym sie tyle, jakie pioro kupic, lecz moj Herlitz my.pen mimo zalecen Ariela nadal przerywa i grymasi.

Za odpowiedzi stokrotnie dziekuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jeszcze chwila, i dojdziesz do 79 (szczególnie jeśli odpuścisz wyjazd do gdańska i zaoszczędzisz na biletach/benzynie+parkowaniu ;)). a wtedy to się zmieści w limicie. weź stalówkę F bo M jest dość gruba.

możesz też "zapolować" na Watermana Kultur. młodzieżowy, wyróżniajacy się, zwracający na siebie uwagę i chyba już nie produkowany (nikt z kumpli nie kupi za 3 dni takiego samego ;)) na allegro niedawno byly dwa nieużywane w śmiesznej cenie 35 zł/szt.

2. sklepy w Gdyni które mają duży wybór piór: pierwszy; drugi; trzeci (hurtownia. trzeba wejść tak jakby we "wjazd do piwnicy" otwarte 8-16)

w Gdańsku na szybko przypominam sobie ten ale ostatnio niestety rzadko w Gdańsku bywam.

natomiast podejrzewam ze we wszystkich w tej cenie dostaniesz mniej-więcej to samo parkery vector jotter, moze frontier lub IM. nie wiem jak z Watermanem moze GRADUATE / ALLURE...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cresco: m.allegro.pl/przedmiot,zestaw-pioro-dlugopisoloweketui-winner-cresco,2254201084.html

InoxCrom: m.allegro.pl/przedmiot,dlugopis-inoxcrom-fever-metal-3-kolory-wyprzedaz,2235478353.html

m.allegro.pl/przedmiot,pioro-inoxcrom-zeppelin-srebrne-fvat-wyprzedaz,2212869156.html

Thay, na pewno Ci o to chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że Lamy się wyróżnia, lecz nie spełnia moich kryteriów. ;)

- Musi się wyróżniać,

- Powinien być tłoczek w zestawie. Mam dosyć naboi,

- Niewygórowana cena,

- Dobra stalówka,

-Jak najniższa awaryjność,

Myślę, że Duke Snake Skin spełnia te kryteria. I ten wzór. Od razu się zakochałem. A Lamy Safari musi trochę poczekać.

Na razie jest taka kolejność:

Duke-->Waterman Havana/Violet-->Może Lamy Safari.

Jak myślicie Który atrament będzie pasował do Duke'a do gimnazjum? Myślę o WM Havana.

Link: http://www.highclass.pl/pismienne/piora_wieczne/duke/pioro_wieczne_duke_snake_skin,p1331846596

http://allegro.pl/pioro-wieczne-duke-snake-skora-weza-i2226443353.html

Edytowano przez Cement
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie Który atrament będzie pasował do Duke'a do gimnazjum? Myślę o WM Havana.

Do szkoły/gimnazjum bezpieczne bedzie blu lub blu-blek ostatecznie samo blac.

Nikt ci się do (_)(_) nie dobierze, na brazowe/ fioletowe/zielone/soufsi może być marudzenie.

Testy roczne MUSISZ pisać kolorem czarnym (wymóg formalny) - wyłacznie po to jeden z pelikanow jest na stałe nabity czarnym i mam wrażenie, że bardzo rzadko używany - wyłacznie testy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...