Skocz do zawartości

W prezencie od "ciotki" dostałem komplet MB 144 - proszę o pomoc


gazdossi

Polecane posty

Koledzy kolezanko...

Od ciotki dostalem komplet (pioro dlugopis i olowek) widoczny na zdjeciach ponizej. Prosze o pomoc z identyfikacji tych przedmiotow a wlasciwie ich oceny. Miloby mi bylo znac rowniez ich wartosc - taka realna - choc z pewnoscia ich nie sprzedam. Licze na to ze znajdzie sie ktos komu bedzie chcialo sie napisac kilka slow (daj BOZE kilka zdan) na temat prezentowanego ponizej kompletu.

KAZDA OPINIA JEST DLA MNIE CENNA

Zaznaczam, ze przedmioty te z pewnoscia so oryginalne i nigdy (!!!) nie byly wykorzystane, nawet raz...

 

innymi slowy... czy to dobra ciocia? :)

bardzo dziekuje za to, ze chcialo Wam sie poswiecic chwile na opis

post-4483-0-10545100-1465929794_thumb.jpg

post-4483-0-53695700-1465929796_thumb.jpg

post-4483-0-53509600-1465929798_thumb.jpg

post-4483-0-29028100-1465929800_thumb.jpg

post-4483-0-21407600-1465929802_thumb.jpg

Edytowano przez gazdossi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę zdjęcia cioci. Jak mam ją ocenić?

 

A komplecik kupiła już kawałek czasu temu. Dopiero teraz wręczyła? No, chyba że czekała aż zgrzeczniejesz  :)

 

A na poważnie to pisadełka miłe, i należałoby je od czasu do czasu delikatnie użyć. Coby mechaniczne części nie zesztywniały. A długopisowy wkład lubi zastygnąć przy wieloletniej bezczynności. Dlatego lepiej nieco pobazgrać (albo napisać coś fajnego).

Edytowano przez ryard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...