Skocz do zawartości

J. Herbin Lie De The


Mariusz888

Polecane posty

"Często zdarzało mi się czytać w internecie czy też słyszeć w trakcie rozmów z innymi osobami zachwyty nad atramentem Lie De The firmy J. Herbin. Przyznam, że nigdy ich (zachwytów) nie rozumiałem. Myślałem „ot brąz jak brąz”. Dziś już wiem, dlaczego kolor ten ma tylu zwolenników.

(...)

Inkaust ten z pewnością należy do palety brązów. O ile jednak wiele atramentów tej barwy ucieka w stronę czerwieni, o tyle Lie De The połączony jest z kolorem żółtym. To dosyć nietypowe połączenie sprawia, że atrament zyskuje pod kilkoma względami. Po pierwsze jego barwa odbiega od standardu. Jest przez to oryginalna i zwracająca uwagę. Jest ona moim zdaniem nieco staroświecka. Gdybym miał wskazać atrament, którego paleta barw ma w sobie „dużą zawartość klimatu vintage”, to Lie De The byłby zdecydowanie w czołówce. Stare fornirowane meble, tweed’owe obicia sprzętów audio czy też kawa „inka” rozlana na papierze, to skojarzenia które nasuwają mi się w pierwszej kolejności. Niezależnie od tego, z czym Wam kojarzy się ten kolor – mnie ujął i niezwykle przypadł do gustu."

 

Czytaj całość

 

jherbin_liedethe_sm-1.jpg

 

jherbin_liedethe_sm-7.jpg

 

jherbin_liedethe_sm-11.jpg

 

jherbin_liedethe_sm-3.jpg

 

jherbin_liedethe_sm-4.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...