Jump to content

The PENnant i inne zbiory PCoA


Recommended Posts

Pewnie część z Was już ten link zna i korzysta, ale ja go odkryłem niedawno, a może się przydać jeszcze komuś:   https://www.pencollectorsofamerica.com/index.php/component/docman/cat_view/78-pennant-archive.

Jest tam 58 numerów czasopisma "The PENnant" wydawanego przez Pen Collectors of America. Nie są to wszystkie numery i raczej nikt tej strony nie aktualizuje, ale jest trochę do czytania :)

 

A jak się wyjdzie "poziom wyżej" to można znaleźć też cuś takiego:  https://www.pencollectorsofamerica.com/component/docman/cat_view/80-reference-materials?Itemid=230, Ponad 600 sztuk materiałów źródłowych wielu firm piórzastych i innego dobra. 

 

:)  :)  :)

Edited by herbatnick
Link to comment
Share on other sites

Widzę, że ostatnie ruchy z publikowaniem tej zawartości w różnych miejscach bez zgody PCA przyniosły skutek w postaci odblokowania tej zawartości u źródła. Szkoda, że nowe wydania nie są od dawna wrzucane a materiały nie aktualizowane/uzupełniane i kiepskiej jakości, czarno białe.

Dzięki za info,

Mac

 

Zawsze mogłoby być więcej, ale i tak liczba udostępnionych pozycji jest ewenementem w skali naszej pięknej, zielonej planety. Kto ma czas, niech zabiera się do lektury :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...