Skocz do zawartości

Ile zapisujecie?


Toffik

Polecane posty

Dobre pytanie. Zależy od stalówki. Pamiętam, że Kaweco Sportem ze stalówką BB i małym standardowym nabojem zapisałem dwustronnie siedem kartek formatu A4. Gdyby ktoś miał zaciecie naukowe i ponadprzecietną cierpliwość, możnaby zrobić eksperyment. Wziąć pióro Lamy albo Kaweco z zestawem stalówek od EF do stuba 1,9. Włożyć nabój i zacząć kreslić szlaczki (tak będzie szybciej) lub przepisywać jakieś dzieło literackie :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe :) Lamy Safari na przykład (stalówka M):

Piszę intensywnie w szkole tak na oko z minimum 4/5 kartek A5 i ze 2/3 szt. A4. (Przyjmijmy, że A4 to 2 szt. A5, a piszę uważam dość drobno), każdego dnia.

Można by dodać jakieś częste równie intensywne bazgroły ;) Ale odpuszczę sobie.

Konwerter zmieniam średnio co 1,5/2 dni :)

No czyli tak w sumie to jeden zastrzyk atramentu starcza na jakieś 6/7 kartek A4 dwustronnie zapisanych. Ale i tak uważam teraz, że więcej zapisuję...

Hmm, nie myśląc nad tym do teraz, myślałem że starcza na o wiele mniej. Dzięki za wątek :D

Edytowano przez VonbatenBach
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe :) Lamy Safari na przykład (stalówka M):

Piszę intensywnie w szkole tak na oko z minimum 4/5 kartek A5 i ze 2/3 szt. A4. (Przyjmijmy, że A4 to 2 szt. A5, a piszę uważam dość drobno), każdego dnia.

Można by dodać jakieś częste równie intensywne bazgroły ;) Ale odpuszczę sobie.

Konwerter zmieniam średnio co 1,5/2 dni :)

No czyli tak w sumie to jeden zastrzyk atramentu starcza na jakieś 6/7 kartek A4 dwustronnie zapisanych. Ale i tak uważam teraz, że więcej zapisuję...

Hmm, nie myśląc nad tym do teraz, myślałem że starcza na o wiele mniej. Dzięki za wątek :D

Mi Lamy Safari F pisze dosyć grubo i po napisaniu sześciu stron A5 ok. 1/4-1/3 tłoczka znajduje się na papierze to chyba nie uest normalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
[...] 4/5 kartek A5 i ze 2/3 szt. A4.[...]

Konwerter zmieniam średnio co 1,5/2 dni :)

No czyli tak w sumie to jeden zastrzyk atramentu starcza na jakieś 6/7 kartek A4 dwustronnie zapisanych.  [...]

Proszę wybaczyć moją upierdliwość, ale precyzyjniej by było, gdyby Pan pisał 4-5 kartek, 2-3, 1,5-2 itd. Bo forma powyższa wskazuje na niespełna stronę :P.

A tak do tematu wracając można by było zrobić test i wziąć książkę, która jest światowym bestsellerem i każdy może ją szybko znaleźć, a dokładniej mam tutaj na myśli biblię i zobowiązać się, do przepisania wybranej księgi, np. pisząc na wysokość jednej kratki w zeszycie a później podanie do którego wersu się doszło. Posiadacze Pelikanów M1000 ze stalówką EF by chyba przepisali całą Biblię :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...