Skocz do zawartości

Atrament do Visconti Van Gogh Starry Night


Dapi

Polecane posty

Jestem przed pierwszym zalaniem Visconti Van Gogh STARRY NIGHT i chciałbym aby atrament nawiązywał do tego co dzieje sie na korpusie tego pióra.

Przeglądam zdjęcia próbek atramentów i.... wiem że często niewiele mają one wspólnego z rzeczywistością.

Wszelkie propozycje wypełnienia są mile widziane 

Edytowano przez Dapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywista oczywistość. Dziękuję bardzo - nie brałem tego atramentu pod uwagę a jak patrzę na zdjęcia to wydaje się, że jest strzałem w 10

. Kupię go na pewno, jeżeli będziesz miał ochotę na próbkę to prosze adres na prv. Podzielę się - tylko jeszcze wymyśle opakowanie.

Zastanawiałem się nad PR Electric Blue...

 

Jak ktoś ma inny pomysł to zapraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem od Visconti blue do momentu obejrzenia atramentu pitzmeakera.

Mam egzemplarz ze sporą ilością pomarańczy - więc i iro pasuje bo to dokładnie ten odcień :)

Ten Nodlers niezły tylko interpretacja w korpusie i atramencie dzieła Van Gogh-a kompletnie odmienna :D

 

Dzięki visvamitra

Ogólnie zachorowałem na te malarskie Visconti a jeszcze żadnym nie pisałem ;)

Edytowano przez Dapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedł Herbin ale zalałem nim Omas Arte Italiana Art Navy Blue M i nie wiem czy to wina niesamowitej stalówki w Omasie czy atramentu ale robi takie wrażenie że prawie spadłem z krzesła. Mka jest w flexem i leje jak z hydrantu :)

Visconti blue zagościło w Van Gogh w  eFce i wypadło bladziutko w porównaniu do wcześniejszego zestawu.

Edytowano przez Dapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...