Skocz do zawartości

stary

Użytkownicy
 • Ilość treści

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O stary

 • Ranga
  XXF

Ostatnio na profilu byli

341 wyświetleń profilu
 1. miałem na myśli viscontiego homo sapiensa
 2. Z papieru w ryzach polecam Mondi color copy 90 gr, głównie na nim robię notatki, niprzebja pisząc viscontim, watemanem i lamy. Choć homo sapiens pisze dość mokro.
 3. Fakt, MT jest dla mnie bardzo niewygodny do robienia notatek, niezmienia to faktu że papier jest bardzo dobry, linie są gładkie, niezauważyłem przebijania. Jedynie trochę długi czas wchłaniania powoduje że przy szybkim zamykaniu potrafi pozostać ślad na sąsiadującej stronie.
 4. Według kolejności, pierwszą informację otrzymałem o 11:12, może kiedyś napisze o swoich spostrzeżeniach z użytkowania.
 5. Ponieważ niemogę się przekonać do tej MT, okładkę wraz z zapasowymi gumkami oddam w dobre ręce (nieodpłatnie), może będzie cieszył bardziej niż mnie.
 6. W Łodzi w księgarni PWN kalendarz Moleskine można kupić za 5 pln, co prawda na 2016 ale nabycie w celu wypróbowania opłacalne. I teraz wiem że napewno kupię na 2017.
 7. Bardzo ciekawy ten system, jednak 115 euro to sporo, szkoda że nie ma konfiguracji bez gumek na pióro za które trzeba dopłacić 26 euro
 8. Kupiłem dość drogiego Viscontiegio homo sapiens bronze i niedokońca jestem zadowolony, posiadane tańsze modele Van Gogha zdecydowanie lepiej się sprawują. Jeśli jest możliwość potestowania pióra przed zakupem, warto skorzystać.
 9. yuanfen to ciekawa alternatywa dla mojego midori do którego nadal nie mogę się przekonać.
 10. aurora będzie kolejnym zakupem,ale jeszcze wcześniej Wall Street :-)
 11. mam zbyt małe możliwości porównawcze żeby napisać recenzję, mogę jedynie porównać do Van Gogha
 12. kupiłem w ciemno, bez przymierzania, ciekawe czy nie będę żałował czekam na paczkę.
×
×
 • Utwórz nowe...