Skocz do zawartości

Nowe polskie pióro


RobertK

Polecane posty

Przy zakupie drogiego pióra nie tylko chodzi o wyrobioną markę, ale i o ewentualną obsługę gwarancyjną/ pogwarancyjną (w tym części i serwis). Wykładając np 4000zł zdecydowanie wolę wybrać sprawdzoną firmę, która wiem, że za pół roku/ rok, czy dwa będzie nadal istniała (powiedzmy sobie szczerze, że giganci raczej nie znikają rynku z dnia na dzień), aniżeli nowy twór twierdzący, że wszystko będzie cacy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popracujcie nad stalówkami - piór ze standardowymi JoWo albo Knox-am jest bez liku.

Współczesne pióro z naprawdę elastyczna i fleksującą stalówką kupiłbym bez namysłu.

Jeśli pójdziecie w standard to nawet z wymyślnymi materiałami i systemami napełniania będziecie tylko kolejną firmą,

która próbuje zaistnieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc i mając na uwadze zaangazowanie RobertaK w  rozmowę, obszerne przedstawienie siebie i przywitanie, mam wrażenie, że cudów nie będzie. Obym sie mylił, ale sądzę, że to może być w zamyśle kolejna inicjatywa w stylu Renoirda, czyli chiński produkt z polskim logo i ceną nieprzystającą ani do jakości ani do wkładu pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc i mając na uwadze zaangazowanie RobertaK w  rozmowę, obszerne przedstawienie siebie i przywitanie, mam wrażenie, że cudów nie będzie. Obym sie mylił, ale sądzę, że to może być w zamyśle kolejna inicjatywa w stylu Renoirda, czyli chiński produkt z polskim logo i ceną nieprzystającą ani do jakości ani do wkładu pracy.

No ja, jak było widać, podszedłem dosyć sceptycznie do tak zainicjowanego projektu. Ale, może coś się jeszcze podzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...