Skocz do zawartości

Visconti Rembrandt Biało-Czerwone


Mariusz888

Polecane posty

Pomyśl zanim napiszesz. Nawet w jednym z ostatnich wątków na forum było wymienionych kilka innych, a takich piór jest naprawdę dużo.

Ale zdjęcia super  :thumbup:

Wbrew pozorom pomyślałem. O tych kilku innych wiem, ale w ogólnym rozrachunku dużo tego nie ma (odrzucam z góry pióra dedykowane osobom), a to że jest ich może jeszcze z 5 to przy palecie pozostałych piór, to ani kropla w oceanie ;)

 

cóż za gustowny napis. tak jakby nie można się spytać jakiegoś wąsatego janusha, jaka jest polska czcionka narodowa. oczywiście antykwa Półtawskiego. i to by robiło robotę, a tak wygląda to jak podróbka z Dołowej.

 

596px-Antykwa_poltawskiego_regular.svg.p

;):D

 

Pelikan wypuścił, o ile dobrze pamiętam, pióro na 1000 lecie Austrii.

Na 1000 lecie państwa Polskiego nie wyszło żadne pióro.

Tak - jest taki Pelikan i to nawet całkiem ładny (tzn. mowa o tym dla Austrii) ;)

 

A tytułowe pióro mi się podoba i tak - nie jest nachallne, ma fajnego orła na skuwce i ogólnie cenowo wypada całkiem przyjemnie. Do pełni szczęścia brakuje mi jedynie Dreamtoucha, który jednak by znacznie podniósl cenę, więc nie będę się upierał ;)

Edytowano przez Mariusz888
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom pomyślałem. O tych kilku innych wiem, ale w ogólnym rozrachunku dużo tego nie ma (odrzucam z góry pióra dedykowane osobom), a to że jest ich może jeszcze z 5 to przy palecie pozostałych piór, to ani kropla w oceanie ;)

 

Niestety, takich "koszmarków" było więcej. "Z 5" to wypuściły tylko dwie firmy. To byłby dobry temat "Jak spieprzyć pióro". 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego nie mogę umieścić 2 cytatów w 1 wpisie więc będą niestety pod sobą :/

 

Ale że Rembrandt czy dokładnie "Biało-Czerwone"? Jeżeli to drugie to było takie zamawiane czy stalówka była wymieniana po zakupie? :)

Mariuszu pozwolę sobie odpowiedzieć w imieniu Maćka, to jest pióro "Biało-Czerwone" ze stalówką 14k w drewnianej kasecie 001/250 ;) , czy kolejne miały złote stalówki np do numeru 10 to już wie tylko dystrybutor, ale numer 1 ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...