Skocz do zawartości

Co to za długopis?


Junakk

Polecane posty

Tak jak w temacie, chciałbym dowiedzieć się więcej na jego temat. Szukałem trochę o nim, nie znalazłem zbyt wiele, wiem tylko że jego marką jest Tonino Lamborghini. Wydaje mi się, że nie są już one dostępne w sprzedaży. Czy ktoś z was mógłby mi powiedzieć coś o nim? Interesuje mnie także jego przybliżona cena, z racji tego, że przymierzam się do sprzedaży. :)

 

98715624419712151548.jpg

Edytowano przez Junakk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba roller, czyli tzw. piórko kulkowe.

Długopis z tej serii wygląda tak jak na tej aukcji:

http://www.ebay.co.uk/itm/TONINO-LAMBORGHINI-PEN-TWIST-SYSTEM-BLUE-OR-BROWN-GIFT-IDEA-/371164556748?var=&hash=item566b21adcc

Wrzuć w Google, to zobaczysz trochę więcej na ten temat.

tak, wiem, widziałem to akurat, lecz po dokładnym przyjrzeniu stwierdziłem, że jego końcówka, "korpus" jak i zatyczka są wykonane z innego materiału (mi osobiście prawdę mówiąc przypomina to trochę tandetny plastik), więc osobiście uważam, że ten długopis z linku to albo podróbka albo zupełnie inny model.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Junakk - rzuć stówą, to może ktoś z PWF wyceni. Albo wrzuć na portal aukcyjny od złotówki, to Ci to rynek wyceni. Sam oceń, co Ci się bardziej opłaca.

 

A tak serio, to wybacz Szanowny Kolego, ale PWF to nie jest punkt wyceny materiałów piśmienniczych, maszyn rolniczych małych i dużych, skup złomu, ani biuro rzeczoznawcy.

 

Skąd Wam, Drogie Komety, do głowy przychodzi, że tutaj właśnie wszyscy marzą o Waszych skarbach z dna szuflady?  :angry:

Edytowano przez nilfein
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chomsky - walnij w stół, a chomsky się odezwie. Odnośnie Twojego komentarza - nie mam pojęcia, co masz Chłopie na myśli, ale zabrzmiało to mało sensownie, a wręcz lekko obleśnie. Jeśli masz coś do powiedzenia w temacie, to śmiało. Od wycieczek osobistych to chyba masz bliższych znajomych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...