Skocz do zawartości

Cross Year of the Monkey 2016 - Rok Małpy


Polecane posty

Kolekcja "Rok Małpy" symbolizuje inteligencję, energię oraz uczucia.

 

 

Możesz wskazać w którym konkretnie miejscu jest inteligencja, energia i uczucia? Czasem się gubię w tej PRowej mowie-trawie ;) A pióra mi się nie podobają. Botanica, mimo że kobiece, są piękne, a toto... no cóż, nie bardzo :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak. Inteligencja, energia i uczucia są zawarte w znaku zodiaku, który ta kolekcja symbolizuje. Ja wiem, że to wszystko może tak się kojarzyć, ale producent musi jakoś zachęcić przyszłego nabywcę do kupna swojego produktu i takie dorabianie ideologii jest obecnie na porządku dziennym...zresztą w tym piórze zawartych jest wiele symboli, które nawiązują do tego konkretnego znaku zodiaku...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

producent musi jakoś zachęcić przyszłego nabywcę do kupna swojego produktu i takie dorabianie ideologii jest obecnie na porządku dziennym...

 

Wiadomo, produkt powstaje po to, aby się sprzedać i nie ma co do tego wątpliwości, ani nikogo nie powinno to dziwić :) Mnie zwyczajnie czasem bawią te ideologie przypisywane jakiemuś produktowi lub cechom wzornictwa i stąd postanowiłem z lekkim przekąsem zapytać o szczegóły :P

Samo pióro pod względem tego wzornictwa jest ciekawe, ale jako całość do mnie nie przemawia - mam wrażenie jakby było za dużo wszystkiego na tak małym przedmiocie :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, produkt powstaje po to, aby się sprzedać i nie ma co do tego wątpliwości, ani nikogo nie powinno to dziwić :) Mnie zwyczajnie czasem bawią te ideologie przypisywane jakiemuś produktowi lub cechom wzornictwa i stąd postanowiłem z lekkim przekąsem zapytać o szczegóły :P

Samo pióro pod względem tego wzornictwa jest ciekawe, ale jako całość do mnie nie przemawia - mam wrażenie jakby było za dużo wszystkiego na tak małym przedmiocie :/

Cross akurat w tej ideologii jest dość wyważony moim zdaniem. Jak chcesz prawdziwego przerostu formy nad treścią, to przeczytaj legendę dorobioną przez Visconti do modelu Homo Sapiens.  :w00t:  Ba, powiem ci, że legenda jest całkiem trafiona i przemawia do wyobraźni. Nawet gdzieś to na forum opisywałem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wrażenie, że Cross podkupił projektantów Jinhao, dodał trochę lepsze materiały i szuka frajera. Pardon, nabywcy ;). To może lepiej zostańmy przy Gwiezdnych Wojnach :).

 

O, nie, nie i nie. Ta seria trwa już od dawna i jest w swojej ciągłości niezmiennie kontynuowana! :P

 

Year of the Snake

Year of the Horse

Year of the Dragon

Year of the Goat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Homo Sapiens dałem się złapać :D, legenda działa.

Oj, prawda, prawda. Też bym się złapał (ale tylko na: lawę, brąz rzymski-czerwony, stalówkę palladową i legendę o historii ludzkości, hehe), gdyby jednak cena była, nieco niższa... :)

Edytowano przez endoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, prawda, prawda. Też bym się złapał (ale tylko na: lawę, brąz rzymski-czerwony, stalówkę palladową i legendę o historii ludzkości, hehe), gdyby jednak cena była, nieco niższa... :)

 

Jakby cena była niższa, to cała legenda byłaby do d...* ;)

 

*wykropkowanie własne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...