Skocz do zawartości

Pióro na biurko


Polecane posty

Tak naprawdę, to wygląda to wyjątkowo paskudnie. Mam w pracy ładne biurko, a to aż krzyczy "wyrzuć mnie stąd!!". Ale mogłem się przekonać, że odkręcenie pióra, jak proponuje to Kaweco i chyba Montblanc jest do zrobienia w miarę wygodnie. Choć pewnie wygodniejsze jest rozwiązanie Sheaffera czy Platinum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INAHON cena jaką podałeś jest chyba OK, biorąc pod uwagę że pierwsze pióro Sheaffera które zaczyna mi się podobać kosztuje ok. 490 PLN. A patrząc z drugiej strony, to są na Forum wypowiedzi, że 500 zł za unikatowe pióro forumowe to za drogo. Tak więc wszystko jest względne. 

 

Każda cena jest względna, lecz tu kompletnie nie o to chodzi. Musisz po prostu wybrać, czy na Twoim ładnym biurku w pracy chcesz mieć kubek wypełniony wnętrznościami wombata, czy może piękny nabiurkowy zestaw Sheaffer'a wykonany z drewna orzechowego, przyciągający wzrok najładniejszych koleżanek, a u samców powodujący torsje zazdrości...;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ten zestaw już wyrzuciłem. Pozwolił mi on jednak przetestować rozwiązanie proponowane przez Kaweco i chyba Montblanc, czyli pióro wkręcane w skuwkę i chyba to nie jest to, o czym myślałem - niby się da ale to nie to. Lepsze będzie coś w rodzaju zestawów Sheaffera. Ale że nie jest to rzecz bardzo pilna, to powolutku rozglądam się szukając czegoś, co mi się spodoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą popularnością to jest trochę jak z Yeti, każdy słyszał, niektórzy widzieli, a jak rozejrzysz się w Internecie, to okazuje się, że na Allegro nie ma nic, a w kilkunastu sklepach internetowych obok kilkuset (a może i więcej) piór wiecznych zestawy na biurko wybrać można z dwóch czy trzech modeli Duke i pozostają jeszcze jakieś luksusowe gadżety firm nie mających nic wspólnego z piórami. Nie mówię, że się nie da, ale nie jest tak, że wejdziesz do pierwszego lepszego sklepu i wybierzesz sobie, to ci ci się podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...