Skocz do zawartości

Waterman Carene - problem ze stalówką


KamilM

Polecane posty

Mam pewien bolesny problem z piórem.

Od jakiegoś czasu szukałem codziennego pióra po tym jak zgubiłem, któregoś pod rząd Parkera. 

W domu używam Pelikana m200, ale ma wartość sentymentalną wiec staram się go nie wynosić ;P.


Szukałem, więc sobie pióra i znalazłem w dobrej cenie Watermana Carene. 

Niestety pióro drapie a przy okazji jest bardzo mokre. Po przyjrzeniu się stalówce zauważyłem, że jedno skrzydełko jest lekko uniesione, co by tłumaczyło zachowanie pióra. Aktualnie lepiej pisze Parker jotter.

Próbowałem skontaktować się z serwisem Watermana, ale niestety na maile brak odzewu. Również numer telefonu, który przewijał się na forum jest nieaktualny. 

Jeśli ktoś ma jakiś kontakt do serwisu Watermana to serdecznie proszę o pomoc :) 

KamilM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt takiej sekcji na Allegro to 280 zł. W autoryzowanym serwisie - jeśli wymienią całość - policzą najmniej tyle.

Lepiej co najmniej spytać któregoś z PenDoktorów. Prostowanie powinno być tańsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pióro na gwarancji. Kupione w empiku. Stąd wolał bym jednak skorzystać z serwisu :P 

 

Po wysłaniu na maila podanego w jednym z wątków o serwisie watermana, informacja o automatycznym przekierowaniu na maila daniel.dolniak@newellco.com i cisza. 

Numer podany na forum ( 
61 281 42 00)zgłasza jako "nie ma takiego numeru".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na gwarancji, a wada nieurazowa - to serwis, rzecz jasna. Dowiedz się czy przez empik tego nie załatwisz. Przez pośrednika może i dłużej, ale wtedy oni użerają się z brakiem kontaktu z serwisem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat była w empiku wyprzedaż i udało mi się zdobyć go w cenie -70%. z 850 na 255 zł. Były tez inne przecenione modele, ale ten najkorzystniej :P Więc wziąłem. 

Oczywiście wyprzedaż niezwiązana z uszkodzeniami a dość standardowa empikowa wyprzedaż różnych rzeczy. Zresztą żadnych widać nie było. Dopiero po napełnieniu atramentem czuć że skrobie, a zarazem jest zbyt mokre. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pióro na gwarancji. Kupione w empiku. Stąd wolał bym jednak skorzystać z serwisu :P

 

Po wysłaniu na maila podanego w jednym z wątków o serwisie watermana, informacja o automatycznym przekierowaniu na maila daniel.dolniak@newellco.com i cisza. 

Numer podany na forum ( 61 281 42 00)zgłasza jako "nie ma takiego numeru".

Zły numer. Powinno być: 61 6398005

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat była w empiku wyprzedaż i udało mi się zdobyć go w cenie -70%. z 850 na 255 zł. Były tez inne przecenione modele, ale ten najkorzystniej :P Więc wziąłem. 

Oczywiście wyprzedaż niezwiązana z uszkodzeniami a dość standardowa empikowa wyprzedaż różnych rzeczy. Zresztą żadnych widać nie było. Dopiero po napełnieniu atramentem czuć że skrobie, a zarazem jest zbyt mokre. 

 

To mega okazja. Ale mokre to ono będzie, bo raczej tak Carene ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat była w empiku wyprzedaż i udało mi się zdobyć go w cenie -70%. z 850 na 255 zł.

 

:o :o :o

 

Watermany ogólnie podają dość dużo atramentów. Od ostatniego czasu jestem właścicielem Watermanowskiej M w Hemispherze i ona wręcz leje atramentem :) Uwielbiam takie stalówki :wub:

Edytowano przez Aventador13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...