Jump to content

hello boys and girls

dakoblue
 Share

Recommended Posts

Uprzejmie pytam zeby nie podpasc administracji,jak najlepiej sprzedac Pioro Montblanc 146P FP MST Platinuim Line Legran 2851

nie uzywane w stanie idealnym,dostalem przy podpisaniu kontraktu w 2012 :) d otej pory lezalo w szafie,jest certyfikat,etui

nie moge tego umiescic w ogloszeniach? pisac na allegro?

Edited by dakoblue

Przy sprzedaży pióra najlepiej zamieścić kopię podpisanej umowy z 2012r. To napewno uwiarygodni intencje sprzedającego jak i orginalność pióra. Pozdrawiam

to kontrakt z sektora energetycznego,nie da sie :) ale certyfikat jest i wszystko oryginalne na 100 % a na specjalne zyczenie pewnie  znalazlbym zdjecie prezesow podpisujacych,Bo piora byly dwa

to kontrakt z sektora energetycznego,nie da sie :) ale certyfikat jest i wszystko oryginalne na 100 % a na specjalne zyczenie pewnie znalazlbym zdjecie prezesow podpisujacych,Bo piora byly dwa

Takie zdjęcie można kupić w każdym sklepie ze zdjęciami.

Takie zdjęcie można kupić w każdym sklepie ze zdjęciami.

pewnie tak,zwlaszcza ze ja na nich jestem ale traktuje to jako ciekawostke.jak ktos bedzie chcial kupic to nie wysylkowo tylko przyjedzie obejrzec i stwierdzi sam autentycznosc

czytalem watek o podrobach na allegro,nie kupilbym wysylkowo od kogos

Guest Andrew

Się uwzięli normalnie :D 

zbieram posty do 50 :)

W tym tempie i w tym miejscu nie wróżę szybkiego natłuczenia postów ;) i jeszcze podpowiadam... hańba mi!