Skocz do zawartości

Arabian Rose - Private Reserve


visvamitra

Ankieta  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się ten kolor?



Polecane posty

Próbkę Arabian Rose podesłał mi WojtiGazdi, za co bardzo dziękuje. Kolor uważam za sympatyczny, choć dosyć "kobiecy". Staram się unikać stereotypów i stereotypowego myślenia, ale w tym wypadku nic na to nie poradzę, że tak mi się arabska róża kojarzy. Nie znaczy to, że kolor mi sie nie podoba. Zanczy tyle, ze nie kupię flaszki, ale w gruncie rzeczy będę go dobrze wspominał. Na kartce i piórze zachowuje się grzecznie, nie rozlewa się, nie przebija. Przepływ ma niezły, choć nie przypomina wezbranej rzeki. 

 

 

 

F2SerX.jpg

 

KROPLE ATRAMENTU NA RĘCZNIKU KUCHENNYM MARKI QUEEN ZE ZNANEJ SIECI DYSKONTÓW

 

guPoBU.jpg

CHROMATOGRAFIA

 

WKPC6U.jpg

 

 

MÓJ PROGRAM GRAFICZNY WIDZI TEN KOLOR MNIEJ WIĘCEJ TAK:

 

 

MDt1Qp.jpg

 

 

ZAKRES KOLORU (użyłem narzędzia gradient w PSie, zaznaczyłem partie jasne i ciemne, w rezultacie powstał taki gradient - dla papieru kalendarzowego)

 
wlozAa.jpg
 

 

W kalendarzu LEB MODEL 

 

 

 

oSpVip.jpg

 

 

xWNaYM.jpg

 

 

mt2tuG.jpg

 

 

jVKXQT.jpg

 

Fpu6Js.jpg

 

Resztkę próbki (ok. 1 ml) wylałem na papier Clairefontaine 120 g tworząc grubą warstwę atramentu. Pozwoliłem, żeby wyschnął i zeskanowałem.

 

 

 
wuy5Sd.jpg
 
W Kaweco Sport
 
qaA8ui.jpg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w UK także prawdopodobnie: http://www.thewritingdesk.co.uk/ lub http://www.purepens.co.uk/. Ściąganie ze stanów mogłoby wyjść taniej o około 30 zł pod warunkiem, że nie doliczyliby nic po drodze więc wolę zamówić na miejscu i mieć spokój z opłatami celnymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TWSBI złote do Polski najlepiej właśnie ze sklepów z Holandii sprowadzać, Akkerman niestety podniósł ceny do takich samych jak w innych sklepach ale wciąż lepiej niż przelicznik z funtów. A dla mieszkańców UK nie ma co narzekać na lokalne ceny, przynajmniej są dystrybutorzy...

Edytowano przez Inekane
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...