Skocz do zawartości

CACTUS FRUIT EEL - Noodler's


visvamitra

Cactus  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się ten kolor?

    • Tak
    • Nie
      0
    • Trudno powiedzieć
      0


Polecane posty

Kasiasemba i Mac.Kozinsky podjęli się karkołomnego przedsięwzięcia zalania ziemi polskiej Noodlersami. Wielki respekt dla Kasiza negocjowanie warunków i koordynację zamówienia grupowego


 


Postaram się powrzucać przed 6.09.2014 recenzje albo przynajmniej jakieś skany Noodlersów, które uciułałem w postaci flaszek lub próbek. Nie obiecuję, że się uda, ale spróbuję. Będę bazował na starych tekstach i starych skanach/zdjęciach. Z różnych powodów zacząłem kiedyś pisać recenzje, później ich nie kończyłem i mam na imageshacku jedynie fragmenty, w niektórych wypadkach tylko jedno zdjęcie. Mimo to powrzucam je. Może pomogą komuś w wyborze przy zamówieniu grupowym?


 


Zachęcam również inne osoby, które maja na stanie atramenty Noodler's do wrzucenia choćby zdjęcia ze smartfonu z plamą koloru i jakąś opinią na temat inkaustu. 


 


Cactus Fruit Eel to potężnie nasycony atrament oscylujący między magentą, różem i purpurą. Jest moc.


 


 


Atrament rozbryzgany na papierze Mondi 90g


 


qbifil.jpg


 


 


RĘCZNIK KUCHENNY


 


re9M7C.jpg


 


MÓJ PROGRAM GRAFICZNY STARA SIĘ PRZEKONAĆ MNIE, ŻE PO UŚREDNIENIU CACTUS MA MNIEJ WIĘCEJ TAKI KOLOR:


 


tVd5ak.jpg


 


 


INFORMACJE / PARAMETRY


 


Producent: Noodler's


Kolor: Cactus Fruit Eel


Opakowanie: kałamarz o objętości 90 ml


Cena: 12,5 $ + koszty przesyłki


 


Nasycenie: potężne


Przepływ: bardzo dobry w Pilocie 78 G z blaszką B i w Jinhao 599


Cieniowanie: silne


Jakość linii: bardzo dobra


Osadzanie się na stalówce: nie zauważyłem


Wpełzanie na stalówkę: nie zauważyłem 


Rozruch: szybki w Pilocie 78G z blaszką B


 


 


Czas schnięcia


 


0A7Zna.jpg


 


 


KALENDARZ


 


Ww5JDY.jpg


 


 


 


sg5bTR.jpg


 


jCjDZQ.jpg


 


 


PAPIER POLJET 80 g Z WYDRUKOWANYMI KROPKAMI


 


5BhGsY.jpg


 


 


 


DBGUQS.jpg


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przypomnienie tego atramentu :)

 

Miałem i sprezentowałem (po gruzińsku, a nie dlatego, że mi się sprzykrzył). I planuję mieć znowu :-) Kolor można solidnie rozcienczyć (zabieg, który można stosować wobec wielu atramentów tej marki) i zmienia wtedy fajnie oblicze. Nasycenie faktycznie potężne i takiż niestety czas schnięcia. Ale gęba się do niego cieszy sama :P Eel czyli smarowanie i przepływ na koksie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...