Skocz do zawartości

Zakup Diamine Midnight


nsmarcin

Polecane posty

Witam, 

Mój pierwszy post więc witam wszystkich ;)

Czy kupował ktoś z Was atrament jak w temacie w sklepie Abernatopen? Widzę, że jest to jedyny sklep w Polsce, w którym można te atramenty kupić, a cena dość atrakcyjna. Chodzi o to, że jest tam wymieniony jako Diamine 9865 NC Midnight. Kolor nie jest wyróżniony na stronie ale można go wybrać z listy pod paletą kolorów. Czy to na pewno taki normalny Midnight? Dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Mój pierwszy post więc witam wszystkich ;)

Czy kupował ktoś z Was atrament jak w temacie w sklepie Abernatopen? Widzę, że jest to jedyny sklep w Polsce, w którym można te atramenty kupić, a cena dość atrakcyjna. Chodzi o to, że jest tam wymieniony jako Diamine 9865 NC Midnight. Kolor nie jest wyróżniony na stronie ale można go wybrać z listy pod paletą kolorów. Czy to na pewno taki normalny Midnight? Dzięki za pomoc.

Witam,

kupowałem w Abernatopen i mogę potwierdzić, iż wszystko było ok. Szybka dostawa, opakowanie pancerne. Kupowałem też Diamine, tylko MajesticBlue. Był jak najbardziej normalny :)

 

Pozdrawiam

Maciek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nilfein

Podejrzewam, że to "9865 NC" to po prostu nazwa kodowa producenta dla barwy Midnight. Diamine raczej nie eksperymentuje chyba zanadto ze składem swoich mieszanek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...