Skocz do zawartości

Notes zrobiony przez Pigola


Akszugor

Polecane posty

Notes zrobiony przez kolegę z sąsiedniego forum: Pigola

Papier: Offset 90 g
Kartki klejone
Stron: 96
Wymiary: 8,9 cm x 14 cm
Grubość: 1,3 cm
Okładka: kartonowa
Przód okładki: karton, kolor złoty z czarnym nadrukiem (logo)
Tył okładki: biały karton
Kolor papieru: śnieżnobiały
Przebijanie: niezauważalne
Strzępienie: niezauważalne
Widoczność pisania po drugiej stronie kartki: tylko w przypadku mocnago dociskania (dotyczy twardych stalówek i fleksów)
oraz ciemnych atramentów (widać, że było coś pisane po drugiej stronie, jednek bez przebijania tekstu)

Przód
3cre.jpg

Tył
l4fo.jpg

Klejenie
6r0h.jpg



Strona 1 przód
ujt8.jpg

Strona 1 tył
knbc.jpg



Strona 2 przód
2pkh.jpg

Strona 2 tył
xudt.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@YAMAHAL - a co Kolega tak reklamuje tego sprzedającego? Ja rozumiem fascynację, ale to już zahacza o obsesję...albo prowizję ;)

 

 Widzę że kolega mnie pośrednio śledzi :mosking:  Żadne z powyższych oskarżeń nie tyczy się mojej osoby, no może poza

 mała fascynacją i zadowoleniem. Nic mnie nie łączy z tą firmą, poza tym że od czasu do czasu coś tam u nich kupię 

 Czytając wasze posty na temat notatników, brulionów, notesów itd. takich firm jak Moleskine, Paperblanks, Oxford,

 Leuchtturm, itp. i narzekanie na jakość papieru, przebijanie, strzępienie oraz na długie schnięcie atramentu, (pomijam cene)

 podałem jedynie informacyjnie namiar na dobrej jakości produkty (oczywiście z własnego doświadczenia).

 Nikt przecież nie zmusza do kupna tych produktów, to jedynie informacja.

 A co do posądzeń w moim kierunku (aczkolwiek dziwnych) podejrzewam kolegę @nilfein że kolega prowadzi 

 działalność introligatorską, lub sklep papierniczy i strasznie boi się o konkurencje :rechot:  Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mamo.... ja tylko napisałam, że nie potrafię sama notesu zrobić.

 

Jakbyś chciała się nauczyć to polecam użytkownika SeaLemon na youtube. Po obejrzeniu jej filmików zaczęłam sama próbować robić i nawet mi to idzie. Nie jest to aż tak trudne, tylko wymaga trochę cierpliwości, czasu i dokładności. I nie zniechęcaj się jeśli na początku nie będzie idealnie wychodziło. Przy pierwszym notesie schrzaniłam kilka rzeczy, ale nic takiego, czego nie dałoby się, ucząc na własnych doswiadczeniach, poprawić przy następnym.

Dla mnie to fajna zabawa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nilfein

@YAMAHAL - nie do końca śledzi - po prostu Twój nick rzucił mi się parę razy w oczy w zestawieniu z Katecom ;) A do tego mam ich w ulubionych na Allegro, także ten... ;)

 

Działalność introligatorska? Pomysł mi się podoba, ale zacięcia technicznego nie mam za grosz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@YAMAHAL - nie do końca śledzi - po prostu Twój nick rzucił mi się parę razy w oczy w zestawieniu z Katecom ;) A do tego mam ich w ulubionych na Allegro, także ten... ;)

 

Działalność introligatorska? Pomysł mi się podoba, ale zacięcia technicznego nie mam za grosz ;)

 

Przydatne hobby. Nie tylko dlatego, że można sobie zrobić fajny notes, dostosowany do własnych potrzeb. Dzięki temu zaczęłam naprawiać zaczytane, spisane na straty książki, robić nowe okładki :)

 

Ja mam największe problemy z dokładnością, bo jestem strasznie roztrzepana - wszystko wymierzam po dziesięć razy, bo inaczej coś przegapię, coś źle wymierzę i wszystko diabli biorą. No i zaprojektowaniem i drukowaniem stron, bo nie wszystko co robię jest z samych kratek/linii/puste i czasem przegrywam z drukarką :)

Może jak nabiorę wprawy to zacznę dorabiać do pensji ręcznie robionymi notesami i kalendarzami. Podobno rękodzieło jest teraz w cenie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...