Jump to content

Montblanc - prośba o wycenę

Recommended Posts

Cześć, 

Wystawiłem dzisiaj na sprzedaż pióro MB Generation tak na prawdę dużo o nim nie wiedząc.

Zaczęły się maile z ofertami kupna poza allegro  itp., lecz nie chce żeby ktoś mnie zrobił w balona z powodu mojej niewiedzy.

Wiem, że mogę poczekać do końca aukcji aż rynek sam zweryfikuje jego wartość, lecz chce wiedzieć jakiej ceny oczekiwać.

Z góry dzięki.

Edited by ArielN
Link do aukcji usunięty. Nie prowadzimy działalności handlowej na forum poza wyznaczonym do tego działem "Targowisko".

można je kupic od ok 900zl

[...]

Poważnie? Na Allegro ceny sprzedaży Montblanca Meisterstuck 146 - a więc pióra z najwyższej półki - wahają się od 600 do 800 zł. MB Generation to typowy corporation gift. Czemu miałby być tak drogi?

Nie mylmy marzeń sprzedawców z realnymi cenami. Ktoś z uporem wystawia od paru miesięcy Monte Rose za prawie 800 zł. No i wystawia...

Podałam cenę w jakiej są wystawione na Ebayu. Fakt,  sprzedanych nie szukałam.

z drugiej strony, skoro za tyle są wystawiane, to jak je kupić taniej? :bezradny:

Jak je kupić taniej? - normalnie! Wygrywa ten, który kładzie pieniądze na stół... i to jest cała filozofia.

• 2 weeks later...