Skocz do zawartości

Sheaffer Touchdown Imperial sterling silver fountain pen, czy warto?


Polecane posty

Witam, 

buszujac dzis po ebayu w poszukiwaniu Sheaffer'a Imperiala, natknelam sie na pewna aukcje, porownalam ja z innymi tegoz prawdopodobnie modelu i ceny byly o wiele wieksze...

 

LINK

http://www.ebay.co.uk/itm/VINTAGE-STERLING-SILVER-SHEAFFER-WHITE-DOT-IMPERIAL-FOUNTAIN-PEN-14k-GOLD-NIB-NR-/301106278295?pt=UK_Home_Garden_PensPencils_WritingEquipment_SM&hash=item461b552f97

 

Pioro  urzeklo mnie ta surowoscia, w 1wszej chwili chcialam oczywiscie wbic kwote, niestety biorac pod uwage opis piora, moze byc uszkodzone, a zatem moze wymagac pewnego wkladu finansowego. Jako, ze jestem doslownie laikiem... I tutaj moja prosba czy ktos moglby mi doradzic czy warto? Jakie ewentualnie moga byc koszty, czy w ogole warto startowac w tym biegu?

Bede niesamowicie wdzieczna za pomoc :)

 

Pozdrawiam, 

Renata

Edytowano przez foxy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że niska cena wynika jedynie z tego, że aukcja kończy się za 5 dni. Ostateczna cena i tak zacznie się kształtować ostatniego dnia....a w ostatnich minutach i tak może poszybować mocno w górę. Nie łudziłbym się, że imperial wykonany ze srebra pójdzie za małą kwotę. Ostatnio aukcje zwykłych Imperiali ze stalowymi stalkami, na naboje, tyle że w stanie NOS kończyły się w granicach 150-300zł....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...