Skocz do zawartości

Gdzie kupić?


Pioter

Polecane posty

PWF Blue Dream już nie kupisz, to była edycja limitowana, nawet administracja załapała się po zrzutce użytkowników:P Chyba, że któryś z forumowiczów Ci odstąpi. Spory wybór Diamine znajdziesz tutaj: http://www.abernatopen.pl/atrament-diamine-80ml,p,5,56,1.html.

 

BTW, cześć. :)

Dzięki, byłem już na tej stronie, ale nie mają tam indigo, a on najbardziej przypomina ten limitowany moim zdaniem. Z  zagranicy sprowadzać czy jak? Wiem, że Anglicy chyba się lubują w tych atramentach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Faktycznie, na tej angielskiej stronie jest ich od licha. Rozumiem, że jeśli obsługuję konto przez internet, mogę opłacać w systemie pay pal, tak? Nie trzeba wtedy płacić w walucie obcej? Nie robiłem jeszcze przelewu za granicę, więc proszę o małą radę :)

Edytowano przez Pioter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłam przez paypal, spróbuj założyć tam konto jeśli jeszcze nie masz, to dość łatwa sprawa tylko jeśli dobrze pamiętam kilka dni zajmuje zweryfikowanie nowego użytkownika. Chyba że można zrobić zwykły przelew, wtedy będzie pewnie prościej jeśli nie masz paypala, większość banków obsługuje przelewy transgraniczne przez internet :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Na razie kupię w tym polskim sklepie Eau de nil http://www.abernatopen.pl/atrament,k,5,1.html

 

 

Nie musisz  < na razie >... to dobry sklep z dobrymi cenami.., a więc będziesz mógł z niego częściej korzystać..tym bardziej że jest przychylny dla nas pióromaniaków..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na tym, że kiedy nie mają w ofercie jakiegoś koloru, czy rodzaju atramentu danej marki, na pytanie o dostępność odpowiadają informacją, że z najbliższym zamówieniem się pojawi. I pojawia się.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...