Jump to content

Gdzie kupić?

Pioter

Recommended Posts

PWF Blue Dream już nie kupisz, to była edycja limitowana, nawet administracja załapała się po zrzutce użytkowników:P Chyba, że któryś z forumowiczów Ci odstąpi. Spory wybór Diamine znajdziesz tutaj: http://www.abernatopen.pl/atrament-diamine-80ml,p,5,56,1.html.

BTW, cześć. :)

Dzięki, byłem już na tej stronie, ale nie mają tam indigo, a on najbardziej przypomina ten limitowany moim zdaniem. Z  zagranicy sprowadzać czy jak? Wiem, że Anglicy chyba się lubują w tych atramentach.

Dzięki za odpowiedź. Faktycznie, na tej angielskiej stronie jest ich od licha. Rozumiem, że jeśli obsługuję konto przez internet, mogę opłacać w systemie pay pal, tak? Nie trzeba wtedy płacić w walucie obcej? Nie robiłem jeszcze przelewu za granicę, więc proszę o małą radę :)

Edited by Pioter

Ja płaciłam przez paypal, spróbuj założyć tam konto jeśli jeszcze nie masz, to dość łatwa sprawa tylko jeśli dobrze pamiętam kilka dni zajmuje zweryfikowanie nowego użytkownika. Chyba że można zrobić zwykły przelew, wtedy będzie pewnie prościej jeśli nie masz paypala, większość banków obsługuje przelewy transgraniczne przez internet :)

I na tym, że kiedy nie mają w ofercie jakiegoś koloru, czy rodzaju atramentu danej marki, na pytanie o dostępność odpowiadają informacją, że z najbliższym zamówieniem się pojawi. I pojawia się.

Edited by Guest