Jump to content

Gdzie kupić?


Pioter

Recommended Posts

PWF Blue Dream już nie kupisz, to była edycja limitowana, nawet administracja załapała się po zrzutce użytkowników:P Chyba, że któryś z forumowiczów Ci odstąpi. Spory wybór Diamine znajdziesz tutaj: http://www.abernatopen.pl/atrament-diamine-80ml,p,5,56,1.html.

 

BTW, cześć. :)

Dzięki, byłem już na tej stronie, ale nie mają tam indigo, a on najbardziej przypomina ten limitowany moim zdaniem. Z  zagranicy sprowadzać czy jak? Wiem, że Anglicy chyba się lubują w tych atramentach.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. Faktycznie, na tej angielskiej stronie jest ich od licha. Rozumiem, że jeśli obsługuję konto przez internet, mogę opłacać w systemie pay pal, tak? Nie trzeba wtedy płacić w walucie obcej? Nie robiłem jeszcze przelewu za granicę, więc proszę o małą radę :)

Edited by Pioter
Link to comment
Share on other sites

Ja płaciłam przez paypal, spróbuj założyć tam konto jeśli jeszcze nie masz, to dość łatwa sprawa tylko jeśli dobrze pamiętam kilka dni zajmuje zweryfikowanie nowego użytkownika. Chyba że można zrobić zwykły przelew, wtedy będzie pewnie prościej jeśli nie masz paypala, większość banków obsługuje przelewy transgraniczne przez internet :)

Link to comment
Share on other sites

I na tym, że kiedy nie mają w ofercie jakiegoś koloru, czy rodzaju atramentu danej marki, na pytanie o dostępność odpowiadają informacją, że z najbliższym zamówieniem się pojawi. I pojawia się.

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...