Jump to content

Pióro Watermana - jaki to model i za ile mogę go sprzedać?


Evigt

Recommended Posts

Witam.

Posiadam dość stare pióro kulkowe Waterman Paris (w spadku po dziadku). Naszła mnie ochota, by znów pisać piórem wiecznym w jakiejś przystępnej cenie.

Moje pytanie brzmi tak, jak w temacie. Co to za pióro konkretnie i za ile najwięcej mogę je sprzedać + gdzie najlepiej szukać na nie kupca, jeśli nie przez internet.

 

 

post-2460-0-65372600-1377292772_thumb.jpg

post-2460-0-99905700-1377292779_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ok, zmyliło mnie to, że potem napisane jest 'za ile sprzedać to pióro'. Przepraszam, po prostu jestem cięty na ludzi 'dostałem-pióro-na-cośtam-to-się-zarejestruję-taki-jestem-cfaniak'. Źle zrozumiałem, mój błąd, przepraszam :) Co do sprzedaży, Internet jest chyba najlepszym rynkiem zbytu, gdyż łatwo dotrzeć do wielu nabywców. Ja bym wystawił na licytację na Znanym Portalu Aukcyjnym.

Link to comment
Share on other sites

Po dziadku mam wiele innych, bezcennych rzeczy, o których sprzedaży nie ma mowy. Z piórem sprawa jest dla mnie zamknięta... Zdecydowałam, co z nim uczynię. Chyba, że będę szukać kupca przez pół roku. Wtedy uznam to za jakiś 'odgórny' znak.

Link to comment
Share on other sites

Witaj na forum Evigt,

 

Twoje pióro to Waterman Exclusive w wersji/wykończeniu Cognac. Całkiem zgrabne :)

 

Co do wartości, to ciężko ją jednoznacznie określić. Podejrzewam, że przybliżona cena transakcyjna będzie oscylowała w granicach 50-70 złotych. Chociaż trzeba pamiętać, że rynek potrafi sprzedawcy spłatać figla/zafundować niespodziankę.

 

Powodzenia ze sprzedażą!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...